
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wie gaat er ook naar de Chihuahua day in Breda 26 februari?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Sorry dat ik het zeg en ik zal nu wel weer een grote b zijn maargoed dat boeit me even niet.
Waarom zou je in hemelsnaam andere honden opzadelen met jou probleem.
Jou hond is loops en omdat jij perse met hond naar een dag wil gaan maakt het je niet uit dat reuen heel erg kunnen reageren op jou teefje?
Dit heeft niks met een broekje/ buggy of riem te maken.
Een reu ruikt jou teef van tig meters ver.
Ik vind dat echt hypocriet mensen die alleen aan zichzelf denken en niet aan de andere mensen en honden die daar lopen sorry.

Wat leuk dat er zoveel mensen gaan! Ik ga ook heen met Didi, ik zoek een halsbandje en een tuigje voor de zomer alvast!
Verder heeft Didi wel een trui aan hoor in de winter, maar dit is echt noodzaak!. Ze heeft het anders ontzettend koud en staat echt te rillen! Ik heb er ook een foto van op mn profiel gewoon omdat het zo schattig staat. Mijn buurvrouw heeft hem voor ons gebreid!

Nou b of niet ik ben het met je een Jacqueline.
Laat je loopse hond inderdaad gewoon thuis. Voor de teef zelf, ze voelen zich vaak al niet helemaal optimaal. Maar al helemaal voor de reuen die er komen.

Echt niet dat ik mijn loopse meid meebreng, ze is vandaag dus echt loops. Aaaah een mijlpaal in haar leven.. Lol.
Maarehh... De kerels ruiken haar indd van veraf en proberen er meteen op te klimmen, moet er niet aan denken dat het
Misgaat ga geen risico's nemen.
Dus mijn zoontje blijft thuis, heb hem op het hart gedrukt om alleen op het veld en dan snel weer naar binnen toe.
En ik ga met mijn dochter en haar vriendin.
Wel zielig zonder hond maar wat de anderen ook zeggen, tis ook zielig voor al die hitsige reutjes.
Maar wat ik me wel afvraag, of wij wel veilig zijn, heb de geur nu om me heen hangen :S
En ben als klein meisje ooit eens gepakt door een Ierse setter want de hond van me ouders was toen loops, was toen een jaar of 8 en me kleren en alles door die nagels kapot getrokken + een angst voor Ierse setters overgehouden. Dus hoop niet dat ze allemaal op me been gaan springen :p

hahahaha zie je al lopen met hordes chi reutjes achter je aan
Nee dat valt best mee, ze zullen het ruiken maar meer ook niet.
Top dat je haar thuis laat, beter voor haar, jou en de reuen.

Leuk dat je wel gewoon komt!
Heel verstandig dat je Jade thuis laat! Haha ik denk dat ik alleen maar hoef te kijken/volgen naar Bartje en ik vindt je gelijk
Wij gaan vrij op tijd zodat we de middag nog lekker voor ons zelf hebben.
De kans is groot dat Bartje in de tas zit en anders tja het zal waarschijnlijk de kleinste zijn die je daar ziet
en m'n man is mee (een heel brede meneer met bril) LOL

leuk dat er zoveel mensen gaan!!
is de eerste keer dat ik naar zoiets ga! Zijn er al mensen meer geweest naar zo'n dag?
ik ben er ook mijn mijn stamboomloze hond. ! lekker belangrijk..

@ Michelle
Nee ben nog nooit naar zo'n dag geweest. Ook niet van plan. Heb eens van kennissen van de hondenschool foto's gezien op Facebook van zo'n dag.
Het lijkt wel op een bijeenkomst van ongewild kinderloze koppels
Zoveel tasjes, buggy's en roze kleertjes,... echt erg.
Ik vind dat op zo'n dag de Chihuahua zoals hij echt is moet getoond worden. Een klein stoer hondje dat lekker lang kan wandelen!
Niet dat ik tegen optillen ben als het eens heel druk is of een winterjasje als het vriest maar er zijn grenzen.

Even een update. Op dit moment ben ik op die dag. En dit is zo niet mijn ding. De glitters en kant vliegt me om de oren. Hoe ze met die hondjes omgaan gewoon zielig.
Ik wil gewoon een simpel regenjasje, nou vergeet dat maar. Zelfs een normale leuke hondentas met klasse vindt je hier niet.
Nouja het was ook jammer dat Jessie er niet bij was, ze had de honden wel leuk gevonden.
Dus voor een keer is het leuk, maar zal zeker niet nog een keer gaan.
Oh en ik dacht dat ik een grote chi had maar denk dat ze echt bij de kleintjes hoord. Denk dat haar gewicht en aan haar spieren te wijten is.
Voor degene die nog gaan, veel plezier en verbaas je erover.

hahahhaha zo voorspelbaar Jade.
Er lopen daar meer kruisingen rond dat chi's dus niet zo gek dat Jessie een kleintje is.
Mensen die met hun klein uitgevallen jack er lopen en beweren dat het een chi is.
Jurkjes ed haha ja ach als je niet meer met poppen wil spelen is dat natuurlijk een mooi alternatief
@ nika hahaha.

Oh dat is balen. Had er eigenlijk al zo'n idee van dat het zoiets zou zijn.
Nee dat is ook niets voor mij.

Zo hèhè ben weer thuis. OMG... er liepen van de 100 hondjes 80 zelf de rest zat in een tas of buggy. Het leek wel alsof het barbies waren.
Ik heb gekocht een zakje gedroogde eendelever van bandit en een paar kippeklauwen. Volgens mij was ik de enige die dat kocht. En een tuigje van puppia, die was voor de helft afgeprijsd dus was er niet voor nop heen.
De hondjes droegen bijna allemaal kleren en halsbanden met zoveel nep diamanten dat dat vast de reden was dat ze getild werden. Met zo een zware halsband kan je ook niet meer lopen.


Ohh echt jade hoe bedoel je steriotype mensen die naar zo'n dag gaan.
uitzonderingen daar gelaten.
Voor jou dus geen herhaling 
Leuke spullen in de aanbieding zijn altijd leuk maar mensen die hun chi zo behandelen moeten in mijn ogen echt eens naar een psych

Ik ben ook geweest! Ik heb mn ogen uitgekeken en me ontzettend verbaasd over de hondenbuggy's! 6 hondjes in 1 buggy met allemaal een jurk aan!
Ik vond het een hele ervaring maar denk dat 1 keer genoeg is in mijn leven. Mijn hondje heb ik op de foto laten zetten bij de fotograaf dat vond ik erg leuk. Ze was wel een beetje bang door de drukte en het lawaai. En we vielen ook wel een beetje uit de toon aangezien didi alleen een simpel halsbandje om had en de rest flink versierd was
Wat een ervaring!

Haha lorraine. Ik heb die met 6 honden met een tutu aan in een buggy ook gezien.
En was je er ook toen die 2 labradors binnen kwamen? De mensen tilden meteen hun hondjes op en keffen wat ze deden. Terwijl die honden volgens mij getraind Werden als blinde geleiden hond en ze vertrokken geen spier. Die mensen zullen wel gedacht hebben...
Maar vond het een ervaring op zich hoor.
Ik miste wel info van fokkers, dacht dat die daar ook zouden zijn zodat je een praatje ofzo kon maken zodat je een indruk van de fokker kreeg. Maar ik denk dat ik een totaal ander beeld van zo een dag had?

Ja inderdaad toen die labradors binnenkwamen haha! Didi begon eindelijk te kwispelen toen die binnenkwamen (ze is gewend aan een om mee te spelen) van die andere chihuahua's moest ze niet veel hebben. Ik vond wel dat er veel hysterische chihuahua's tussen zaten hoor.. Ik zag weinig hondjes lekker spelen met elkaar. Dat had ik wat meer verwacht.. meer kraampjes en veel spelende hondjes!



als ik een afpraak moet maken , want ik ben zo een type volgens jou, zal ik dan ook een afspraak maken voor jou. omdat je blijft afgeven op sommige mensen.

fokkers liepen er zat hoor,l en inderdaad heel veel weinig sociale chihuahua,s dat viel mij ook heel erg op hoor. jee sommige waren echt vals hoor. daar schrok ik ook van. een vraag die ik kreeg was .; bijten ze hahahahaa. ik zei nee want ze zijn opgevoed en mogen en horen niet te bijten hahahahahaha. te gek voor woorden, maar ook begrijpelijk, want als je naar sommige al keek trokken ze hun lip al op. maar ja voor de rest was het gezellig een keer mee te maken. maar zal ook echt niet iedere chi dag gaan volgen en naartoe gaan. vond er meer manden en riemen staan eigenlijk dan dat er kleding word verkocht en dan soms die prijzen hahahaaha.

Ik moet wel zeggen dat ik Didi ook optilde gezien de drukte bij de kraampjes enzo! Ze werd een beetje angstig door het lawaai, geblaf en de drukte. Toen de luidspreker voor het eerst afging schrok ze zich dood!
De opmerking over een afspraak maken kan ik niet helemaal plaatsen..Myriam?


Die slaat waarschijnlijk op mij Loarraine omdat ik zei dat mensen die hun hondjes zo verkleden naar een psych moeten 
Maak ook maar een afspraak voor mij idd, kunnen we gezellig samen gaan
zo leer ik misschien waarom het leuk is en jij waarom het onzinnig is. (snap niet helemaal waarom jij je aangesproken voelt aangezien ik totaal niet doelde op jou. Je zei immers zelf dat jij het alleen thuis deed als ik me het goed herrinner. Wel apart dat ik mijn mening van jou nooit mag geven terwijl meerdere mensen het doe. Ik ben echter iemand die bij zijn mening blijft en ja als je het niet prettig vind om te lezen jou probleem niet de mijne
)
Ik geef trouwens niet af op bepaalde mensen ik spreek bijna nooit iemand persoonlijk aan ik geef mijn mening in het algemeen dat is iets heel anders.
Als ik afgeef op jou doe ik dat in een pb maar zie niet in waarom ik dat moet doen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wie gaat er ook naar de Chihuahua day in Breda 26 februari?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?