Wie kan mij helpen ? heeft iemand hier ervaring mee ?

2 reacties

Marieke Elings

14 februari 2012, 14:52

Wij hebben sinds 1 week een ruwharige jack rusell. Ze is 8 jaar oud en komt uit een gezin met 2 kleine kinderen en nog 3 andere honden.

Ze is heel erg lief, maar ze ligt de hele dag te slapen op de bank. Ze is verdrietig ( in mijn ogen ) Eet slecht-tot niet, neemt geen koekjes aan, kauwstaafjes ook niet. Wat kunnen we doen ?
Ze krijgt het voer wat ze daar ook at.
Ze is onderdanig en ook een beetje bang. Een lik over mijn hand heb ik nog niet gehad.
Wat ze wel lekker vind is een stukje kaas of worst (

Wij hebben nooit eerder een herplaatser gehad. Kan iemand mij vertellen hoe lang we gemiddeld moeten rekenen, totdat ze weer wat vrolijker gaat worden. De dierenarts zegt gem. 6 weken.

Alvast vriendelijk dank voor jullie reakties !


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wie kan mij helpen ? heeft iemand hier ervaring mee ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

[email protected] (gast)

14 februari 2012, 15:01

Hoi,
Wij hebben af en toe een hondje uit Bosnie, en gemiddeld duurt het ongeveer inderdaad 6 a 8 weken voordat ze goed gewend zijn.
Laat ze eerst met rust, kan ongeveer 2 weken duren, dan worden ze meestal wel nieuwsgierig en komen zelf contact maken en dan pas kun je er wat mee gaan doen, heel kalm en voorzichtig en niet teveel tegegelijk, kleine stapjes, en soms ook een stap terug doen.
Je zult zien dat het gaat.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wie kan mij helpen ? heeft iemand hier ervaring mee ?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^