Hoi!
Weer eens een vraag van mij...
Ik ben nu het boek aan het lezen Cesars Aanpak van de welbekende Cesar Millan.
Nu ben ik halverwege en vroeg ik mij eigenlijk eens af; Wat vind de rest ervan?
Ik zag al iets voorbij komen dat de methode van CM niet ge promoot wordt op HP.com, maar ik neem aan dat er wel een discussie over gevoerd mag worden wat andere mensen ervan vinden, hun ervaringen ermee zijn en wat ze van het boek vinden...? Zo niet mijn excuses!
Mijn ervaring tot nu toe: (ik ben wel halverwege!)
Sowieso geld Cesar voor mij toch wel als iemand die er echt wel verstand van heeft, als je The Dog Whisperer kijkt dan vind ik het onverstelbaar hoe hij met die beesten om gaat en vind het ook echt heel erg knap!
Nu weet ik (als geen ander) dat wat je op TV ziet niet zo gebeurd hoeft te zijn en het niet in die volgorde gebeurd hoeft te zijn, maar toch! Iemand die er zo zijn geld mee kan verdienen heeft in iedergeval een methode die werkt en ik kijk graag af van andere 
Wel moet ik zeggen dat nu ik zijn boek lees het mij bijna het idee geeft alsof elke hond in de westere wereld ongelukkig is, alsof niemand het goed doet omdat hij/zij zijn plaats niet afdwingt.
Voorbeeldje: (en dat was me ook al opgevallen in de TV serie) Volgens mij is CM er heel erg op tegen dat honden bij jou op bed slapen. Wij doen dat wel, ze hoeft niet op bed maar ze mag zelf weten waar ze ligt.
Ik heb niet het idee dat Suus daardoor niet weet wie de baas is. Daar komt bij dat als wij met zijn drieën echt de roedel vormen dan slapen die toch bij elkaar (lijkt mij?)
Verder leer ik er ook wel een hoop uit, hoe je vreemde honden moet benaderen bijvoorbeeld. En toch ook wel een beetje hoe honden denken (althans wat hij denkt dus... :P)
Ik hoop dat meer mensen hun ervaring willen en mogen delen! Ben namelijk erg benieuwd!! 
















3 doggies
