Geike's nieuwe vriendje

5 reacties

Leen & Geike

27 januari 2012, 11:01

Geike heeft een nieuw vriendje: maltezertje van 7 maanden. Maltezer speelt ook heel graag en heeft helemaal geen angst van grote Geike. Soms vind ik geike een tikje te wild in haar spelen, maar maltezertje lijkt het helemaal niet erg tevinden. Geike gaat ook vaak gewoon liggen om te spelen zodat ze op zelfde hoogte zijn. Maltezertje mag dan op haar kruipen etc. Vanmorgen was het ook super grappig, want Geike geeuwde en maltezertje stak zijn kop in haar opengesperde muil!! Zijn baasje had toen even iets van oeioei, maar niets aan de hand hoor! Zo grappig om zien. Jammer dat je van zo'n momenten geen foto kunt maken.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Geike's nieuwe vriendje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Natasja

27 januari 2012, 11:04 2 doggies

Super :-D
Veel plezier met je nieuwe aanwinst

Laura & Lila

27 januari 2012, 11:06 2 doggies

"Geike geeuwde en maltezertje stak zijn kop in haar opengesperde muil!!"

ZO SCHATTIG :-D heel leuk twee spelende witjes bij elkaar!

Nantastic!© Casa di Coontastic speciaal aangestelde fokker

27 januari 2012, 11:11 2 doggies

Niks leuker dan meerdere honden die zo leuk met elkaar om gaan!
Op de momenten dat ze samen zijn zou ik zeggen GENIET!
Maar dat doe je volgens mij al ;-)

elise

27 januari 2012, 11:13 2 doggies

Lief is dat he? Mijn grote boef speelt vaak wel iets te wild en dan moetik ingrijpen, watik heel lastig vind want voor haar doen doet ze niets verkeerd, al zijn er sommige kleine honden waar bij ik niets hoef te zeggen en ze wel rustiger doet en meer gaat liggen ;-) Grappig want een van der vriendinnetjes is ook een maltezer kruising . Ik heb wel eens een fototoestel bij me gehad en tig foto'sgemaakt maar geen van allen gaf een goede indruk vh spel.
Lekker genieten jullie~

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Geike's nieuwe vriendje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^