Jaa, nu voor de 2e keer een afspraak gemaakt omdat ik de vorige keer teveel twijfelde en bang was dat het mis zou gaan.
Maar meneer pist nu echt alleen overal nog tegen aan, als ik hem roep dan moet die eerst 3 boompjes langs voordat hij komt. Hij begint dominant te worden.. en is steeds meer bezig met geurtjes dan met mij. En vooral met de behendigheid wil ik dit niet hebben. Hij is een kruising, dus er wordt toch niet mee gefokt.
Dus nu staat die vast, woensdagochtend om half 9 mag ik hem brengen en gaat hij onder het mes.
Gadver, ik ben mezelf nu al helemaal druk aan het maken en zenuwachtig. Mn kleine mannetje onder t mes, onder de narcose. Bij de narcose mag ik er nog bij blijven.
Iemand die mij gerust kan stellen?
2 febr. begint onze behendigheid weer, zou hij dan alweer mee kunnen doen?
Groetjes




! ik heb mn kleine kerel ook helemaal plat geknuffeld toen ik hem weer mocht ophalen, De grapjas had het ook goed voor elkaar hij had de assistente zo ingepakt dan hij op een handoekje bij de balie zijn roesje mocht uitslapen
maar dat komt echt heus helemaal goed