Snappen jullie dit nou grrrrr?!?!?!

15 reacties

De mannen

13 januari 2012, 09:56

Ga zo als iedere morgen lekker lopen met de honden en dat is een heerlijk rondje bij ons om de voetbalvelden.
Hier lopen altijd een hoop mensen met honden en alles loopt gezellig los door elkaar van groot naar klein en de bazen kletsen ondertussen over de honden.

Komt het gesprek op wat er met de honden in azië gebeurt schande en te erg voor woorden dus ik nog wat denk dan wat er in Roemenië gebeurt met die honden?
Vreselijke nare dingen en dat alleen maar omdat die rot voetbal daar naar toe gaat.
Nou daar hadden de voetbalmannen wel even een andere verklaring voor had niks met de voetbal te maken.........meen toch echt dat de Fifa hier achter zit en er grof geld voor betaald om die honden op een vreselijke manier op te ruimen.
De discussie liep nogal hoog op en ben maar wijselijk weggegaan met de afsluitende woorden,

Al het hondenleed is vreselijk maar onder de noemer voetbal is alles toegestaan, de hele voetbal moest z'n ogen uit de kop schamen!

Snappen jullie dit nou of ben ik nu weer zo'n muts?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Snappen jullie dit nou grrrrr?!?!?!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjegoedgekeurde fokker

13 januari 2012, 10:05 3 doggies

mannen en voetbal........ ;-)

het is mijns inziens inderdaad ook niet goed wat er in roemenie gebeurd, maar waarschijnlijk kunnen de heren de gedachte dat de geliefde fifa hier achter zit niet verdragen.......... het is vaak makkelijker om dan niet aan dat soort dingen te denken/er niet overna te denken ;-)

De mannen schreef het onderwerp

13 januari 2012, 10:11

" mannen en voetbal........ ;-)

het is mijns inziens inderdaad ook niet goed wat er in roemenie gebeurd, maar waarschijnlijk kunnen de heren de gedachte dat de geliefde fifa hier achter zit niet verdragen.......... het is vaak makkelijker om dan niet aan dat soort dingen te denken/er niet overna te denken ;-) "


Ja lekker je kop in 't zand steken en alles aan de kant voor de voetbal ;-)

Nijmeegse Nieuwe

13 januari 2012, 10:13 3 doggies

Ik snap die mannen wel: Waarschijnlijk gaat het om Oekraïne? in Roemenië heeft de fifa nog minder te zeggen over de honden...

Ach eigenwijze voetbal man hier... Maar goed. Natuurlijk is het niet goed hoe er mee omgegaan wordt. Maar is niet het probleem dat die honden op straat komen te leven? Waarom komen die honden op straat te leven? Is er dan toch zo'n grote handel in dieren voor west Europa? Mensen hier roepen hoe zielig de dieren daar zijn (en terecht want die dieren heb geen normaal leven daar!) en gaan dan een beest ophalen. Hou je dan de 'handel' niet in stand? Immers misschien verdienen de broodfokkers er daardoor wel geld aan?

Ik heb geen idee hoe het daar werkt moet ik eerlijk zeggen. Maar ik kan me zo voorstellen dat omdat we hier in Nederland ons schuldig voelen er mensen in Roemenië/Oekraïne,(voormalig) Joegoslavië en andere oostblok landen er voordeel uit weten te halen. Moet je het daarom niet doen? Lastig... want die dieren kunnen er ook niets aan doen.

Kortom ik weet het ook niet ;-)

Loetje

13 januari 2012, 10:22 3 doggies

ik snap uberhaupt niets van al dat gedoe rondom voetbal... Honden die geruimd worden, hooligans, de idiote bedragen die er mee gemoeid gaan.

Pack Member

13 januari 2012, 10:27 3 doggies

Vindt dat je het nog fatsoenlijk hebt opgelost. Kunnen die andere “hondenvrienden” en puntje aan zuigen.
Snap dus helemaal niets van al die malloten die in hun vrije tijd wat achter een balletje aan draven.
O o o ben zo blij dat mijn ventje niet van voetbal houdt, maar wel van honden O-)

Sandra en Fleurtje

13 januari 2012, 10:32 3 doggies

Ik ben een echte voetballiefhebber maar dit is te erg voor worden.
Heb toen een topic geopend met de vraag of iedereen de petitie wilde tekenen.
Ik heb ook de directeur van de fifa gemaild en nog meer instanties bah bah!!
Heb de beelden gezien wat ze met deze arme dieren deden ook katten trouwens heb er nachten niet van geslapen. :'(

Rhona

13 januari 2012, 10:37 3 doggies

ik snap sowieso de hele hype rondom voetbal niet. Voetbalclubs kopen spelers voor veels te veel geld in, en zodra ze failliet dreigen te gaan, moet de gemeente of provincie voor miljoenen bijspringen. Waarom gebeurd dat bij voetbal wel, maar bij elke andere sport niet? Ik snap dat niet. En de Fifa, tja dat is gewoon een malafide organisatie. Als je hoort wat voor eisen die allemaal stellen als je een WK of EK wilt organiseren.....(denk aan belastingvoordelen, voorrang op de snelweg etc.)

En tje ik sta niet vreemd te kijken dat de Fifa grof geld betaald om die honden 'op te ruimen'. Staat toch niet zo netjes als je nieuwe stadions, goed georganiseerde wedstrijden etc hebt, maar ook straathonden die rondzwerven. Zij denken alleen aan hun eigen reputatie, niet aan het welzijn van dieren. Jammer dat dat zo moet. Helaas zijn er dus landen die niet zoveel gevoel voor hondenliefde hebben. Jammer...

corrie koopman

13 januari 2012, 13:23 3 doggies

Ik vind dit ook vreselijk wat er met de honden gebeurd.

Alleen vanwege de voetbal. :'(

Lotte&Guus de Golden*

13 januari 2012, 13:27 3 doggies

ik ook :'(
Ik zag het op het journaal, en ik moest gewoon huilen.
Je hebt geen hart al je dat doet.
HET MOET STOPPEN denk ik steeds, maarja

janine

13 januari 2012, 13:34 3 doggies

Ik heb begrepen dat er een groot asiel gebouwd gaat worden waar plek is voor ruim 8000 honden.
en dat alle honden gecastreerd/gesteriliseerd worden.

natuurlijk is het heel erg dat de FIFA wil dat de honden "geruimd" worden,
maar is het niet veel erger dat de regering daar toestaat dat er überhaupt zoveel honden op straat leven???!!!
Ze hadden daar veel eerder moeten ingrijpen.
Dan had het op een hele andere manier gekund..
Vergeet niet dat ze niet overal op dezelfde manier met dieren omgaan als wij hier in Nederland...

Lekker makkelijk om nu de FIFA de schuld te geven......

Liz

13 januari 2012, 13:37 3 doggies

"
En tje ik sta niet vreemd te kijken dat de Fifa grof geld betaald om die honden 'op te ruimen'. Staat toch niet zo netjes als je nieuwe stadions, goed georganiseerde wedstrijden etc hebt, maar ook straathonden die rondzwerven. Zij denken alleen aan hun eigen reputatie, niet aan het welzijn van dieren. Jammer dat dat zo moet. Helaas zijn er dus landen die niet zoveel gevoel voor hondenliefde hebben. Jammer... "


De Fifa heeft juist niet grof geld betaald, maar slechts het luttele bedrag van 9000 euro. Hadden ze er veel geld aan gegeven, hadden ze juist meer opvangcentra kunnen maken, sterrilisatie programma op kunnnen zetten en na de tijdelijke opvang, na het EK de honden weer kunnen loslaten. En evt. mochten er dieren moeten worden gedood, door ziekt of agressie, hadden ze het op een meer humane manier kunnen doen, door middel van een spuitje.

Maar ja, zo lang dat fossiel van een Blatter aan het hoofd staat van de Fifa, zie ik dit niet gebeuren. Die denkt voornamelijk aan zijn eigen zakken vullen.

By the way, ik ben echt een voetballiefhebber en wou ook nog even melden dat o.a. Duitse nationale ploeg en ander profvoetballers ook hun afschuw hierover hebben uitgesproken. Hooligans, ja daar heb ik ook niks mee, maar het is helaas een relatief kleine groep, als je het afweegt tegen de enorme grote groep voetballiefhebbers die ook niks van geweld moet hebben.

Dorie, Falcor †, Atreyu en Jaydee

13 januari 2012, 13:38 3 doggies

Ben het ook volledig eens met jullie dat dit moet stoppen, het is gewoon te erg wat er met die diertjes gebeurd.
En dat alleen om het voetbal gebeuren, echt niet normaal. :'(

De mannen schreef het onderwerp

13 januari 2012, 13:49

Dat in alle landen niet zo met honden wordt omgegaan als hier is eigenlijk al erg.
Ben ook groot voorstander van dat in die landen een programma zou worden opgezet om zwerfhonden te laten helpen om zo te zorgen dat er niet meer bij komen, want reken maar dat het voor de bevolking ook een groot probleem is.

Het maakt mij niet zoveel uit hoeveel de Fifa betaald om honden op te ruimen alleen het idee al dat er betaald is om aan dit soort praktijken te doen.
Ben zelf ook voetballiefhebber maar door dit soort praktijken staat mij het schaamrood op de kaken.

Het siert de voetballers die hier hun afschuw over hebben uitgesproken maar laat ze eens van al die miljoenen die ze verdien een klein gedeelte af staan om deze beesten en het land te helpen om een goed en degelijk programma op te zetten.
Je afschuw ergens over uitroepen is makelijk maar er iets aan doen is een 2e.

Verder is het niet alleen de schuld van de Fifa maar zodra er geld wordt betaald voor deze praktijken wel of niet door jou veroorzaakt.......SCHAMEN en heel diep!!!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Snappen jullie dit nou grrrrr?!?!?!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^