Te eerste wil ik iedereen een fijne dagen en een voor de honden rustig oud en nieuw wensen.
Maar goed gister was het eindelijk zover we konden na een slapeloze nacht en waar iedereen 's morgens belachelijk vroeg wakker was richting Brabant om Sky op te halen.
Hup iedereen in de auto en na een lekker bak koffie de nodige info en puppypakketten weer terug naar huis.
Sky had het druk met naar buiten kijken ja je zult wat missen, thuis aangekomen even een klein rondje grasveld en samen naar binnen de boel verkennen en jhee wat een hoop speeltjes en wat een grote broer waar je ook mee kunt spelen dus jullie begrijpen 2 drukte makkers in huis
Het is nu al een held die kleine Sky, trekt zich niks van Diesel aan en staat net zo hard tegen h'm te blaffen dat hij ook het speeltje wil.
Diesel vind het wel even raar zo'n drukke pluizenbol wat moet je daar nu mee zit ook nog eens aan m'n spullen loopt langs m'n waterbak hé zit ook nog in de tuin oooo je kunt er mee spelen dat is nog eens leuk!!
Na de middag heeft de kleine man de hele geslapen en ja toen kwam de nacht jeemig wat zag ik daar tegenop:angel:............maar wat ging het goed in het begin een paar kleine piepjes maar na een ssttt ging hij rustig slapen tot 3.00 toen moest hij even naar buiten om te plassen en om 7.00 werd hij wakker van m'n zoon die naar beneden ging.
Vandaag doet hij het super plast en poept keurig netjes buiten oke sta al de halve dag buiten
en loopt keurig aan het lijntje mee.
Diesel voelt z'n eigen erg stoer en houd Sky goed in de gaten als hij even piept in de bench moet je toch even kijken wat er aan de hand is met de kleine pluizenbol.
Nou als dit de voorbode is voor een nieuw leven tussen Sky en Diesel ben ik super blij!
Natuurlijk een paar foto's van ons kerstkind









3 doggies























