Kennel Obamses, (de bruine beren)

Newfoundlander·Scheemda
Foto van Kennel Obamses, (de bruine beren) Foto 2 van Kennel Obamses, (de bruine beren) Foto 3 van Kennel Obamses, (de bruine beren)
Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

Ogin heeft een goede stamboom waar ouders getestzijn op hd ed ogen en hart..ook de achterban is aanwezig op haar stamboom, wanneer Ogin de leeftijd van 18 maanden heeft bereikt wordt zij op alles getest, .....wel zijn we al aan het kijken voor een goede geschikte reu voor in de toekomst.

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Newfoundlander...teef

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Vader hd a , joris v.d. Bloemen jungle....moeder hd a ,venis victrix v.d. Berenstal........achterban, vier, ook hd a, als jullie daarna nog meer achterbans willen....is aanwezig....vader en moeder van Ogin van de Berenstal......ouders zijn ook getest op ed en ogen en hart, allen vrij.

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

Alle entingen die nodig zijn voor ze het nest verlaten, dna wordt afgenomen.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

8 weken

Hoeveel nestjes per jaar?

1 nestje...

Waar groeien de pups op?

In huis.....er is nog een newfoundlander aanwezig, buiten Ogin.....ook stamboom, hier wordt alleen gefokt met officiele stambomen.

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^