Tosa Inu Drenthe - Thatcher

Tosa·Tosa Inu·De Wijk
Foto van Tosa Inu Drenthe - Thatcher
Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

Ik fok kleinschalig en volgens de regels van de rasvereniging die aangesloten is bij de Raad van Beheer op Kynologisch gebied.

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Ik heb reeds een nestje Tosa Inu's gefokt waarvoor ik naar Polen gereisd ben om daardoor het ras zo zuiver mogelijk te houden. Slechts 5% inteelt over 10 generaties tellend. Daarvan heb ik een teef gehouden om verder mee te fokken. Uiteraard ga ik daarvoor ook weer op zoek naar een geschikte reu.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Ik fok volgens de richtlijnen van de NVAI. Website www.akitaclub.nl

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

Ontworming op 2, 4, 6 en evt. 8 weken.
Enting op 6 weken.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

7-8 weken

Hoeveel nestjes per jaar?

0-1

Waar groeien de pups op?

In huiselijke kring bij de moeder en nestgenoten.

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^