Vanuit eindhoven zijn wij een kleinschalige kennel die met een aantal geplaatste honden een fokprogramma hebben. Fokken is voor ons geen moeten het is enkel en alleen als een teef volledig en kerngezond is uitgegroeid naar een teef die voor ons fokwaardig is dat wij zeer kritisch gaan zoeken naar een gezonde reu die op karakter en uiterlijk bij onze teef past!
Onze honden zijn allen getest op l2hga en hc maar nog veel belangrijker leiden een sportief en actief leven. Karakter en gezondheid staan bij ons bovenaan. Ze groeien allen op in het gezin en zijn dan ook goed gesocialiseerd.
In onze contact met kopers streven wij naar een volledige voorlichting en zien wij het als wenselijk om contact te onderhouden. Graag vernemen wij het hoe het onze pups vergaat!
De honden waarmee wij fokken worden sowieso pas ingezet nadat zij de toegestane leeftijd hebben bereikt en lichamelijk zijn volgroeid en volwassenheid hebben bereikt
Alle honden en/of hun beide ouders zijn getest op l2hga en hc en vrij bevonden
De pups zullen worden geent met 6 weken en met 2 en 4 weken worden ontwormd.- daarnaast worden zij volledig onderzocht door een dierenarts
7-8 weken
Geen vast patroon
De pups worden net als de teef middelpunt van het gezin