Diny Esveld. King of the wolfpack

Foto van Diny Esveld. King of the wolfpack Foto 2 van Diny Esveld. King of the wolfpack Foto 3 van Diny Esveld. King of the wolfpack Foto 4 van Diny Esveld. King of the wolfpack
Niet gekeurd door de HondenPage. Dat zegt niet dat dit geen goede fokker is: wij hebben te weinig informatie. Vraag zelf naar de uitslagen van de tests, de stamboom, het lidmaatschap van de rasvereniging en de medische gegevens van de pups. Over het keurmerk

Over de kennel

Wij hebben al jaren Tibetaanse Mastiff,s en hebben nu dan eindelijk besloten om een teefje uit het buitenland te gaan halen.Als blijkt dat haar
heupen ellebogen en de schildklier goed zijn,dan gaan we er medio 2013/2014 een nestje met haar fokken.Deze hondjes zijn dan ook alleen voor diegene die veel liefde voor deze honden kunnen opbrengen,het zijn dus geen herdershonden of poedels die klakkeloos luisteren maar die wel een vriend voor het leven zijn!Wij hebben 1reu in huis waar we niet mee fokken omdat deze schildklier problemen heeft,dan een husky,vier turkse angora,s en dan onze nieuwe aanwinst,die op 5mei bij ons komt.U bent van harte welkom om eens te komen kijken hoe de honden in een gewoon huishouden leven,en hoe onze nieuwe pup opgroeid tot een waardige Tibetaan!
Acha Dolma from Yushu,is nu 3 weken bij ons.Ze is diep zwart met een heel klein wit vlekje op haar borst,wat ze in Tibet de hart vlek noemen.Haar Tibetaanse naam is;Yangchen,wat groot geluk betekend.Ze weegt nu met haar 20week;28,3kg,en ze loopt met enorme stappen.
Haar gedrach is rustig,stabiel evenwichtig maar wel gereserveerd,zoals zoveel Tibetanen.

Het fokbeleid

Zes vragen die elke fokker op de HondenPage beantwoordt.
Met welke honden wordt gefokt, en hoe oud zijn ze?

Nu nog maar 4mnd.Yangchen is rustig evenwichtig maar absoluut niet opdringerig.

Waarop zijn de ouders getest, en wat zijn de uitslagen?

Beide ouders hebben AA heupen

Hoe worden de pups onderzocht en ingeënt?

Karakter,en daarnaast door de dierenarts onder controle gehouden.Verder krijgen ze dan de puppy inentingen.

Vanaf welke leeftijd mogen de pups mee?

Als de pups tussen de 8 en 10 week oud zijn.

Hoeveel nestjes per jaar?

1maal.

Waar groeien de pups op?

De pups zouden opgroeien in huis.

Uitslagen en stamboom

Deze fokker heeft (nog) geen uitslagen gedeeld met de moderators. Vraag bij je eerste bezoek zelf naar de uitslagen van de tests; een goede fokker biedt die uit zichzelf aan.
Klopt er iets niet aan deze vermelding? Meld het de moderators
^