Krabbels
Het gastenboek van Didy

Log in om een krabbel achter te laten.

Michelle · 13 feb 2020

Wat leuk didy! Dank je wel :) En wat een leukerd is didy!

Bulleke · 29 jan 2020

Hoi Didy, Beetje late reactie, maar dank je wel voor je leuke spontane reactie onder Teuntjes foto!

Elly · 1 jan 2020

Wat een mooie hond Didy !!

Tisha Gioia · 29 sep 2019

lieve Didy wat een mooierd ben jij dikke kus van tisha

Khyra · 14 dec 2018

Dankje voor je lieve bericht! De enige hond die van mij is is de grijze hoor. De rest heb ik van het internet gebruikt voor bepaalde topics. Ik heb ook even bij je terug gesprekt en wat is jouw hond een lieverd zeg! Zou hem gelijk willen knuffelen :)

Kees · 27 mei 2017

Dank je Didy voor je lieve berichtje!

Sem en yinz · 21 mei 2017

Hoi! Bedankt voor je reactie! Mijn reactie is een beetje laat, ik zit niet zo veel meer op het hondenforum. Sem komt bij van de mauritshoek vandaan. Hij heeft een fantastisch karakter! Jou hond is ook een plaatje! groetjes!

Oooo, herders, mijn alle eerste herder was een duitse herder, heel lang geleden, ging weer op zoek toen deze overleed, niets kunnen vinden, en mijn hart ging daarna uit naar de newfoundlander, nog steeds zit de duitse herder in mijn hart. ....maar zal nu altijd voor de newfoundlander gaan.

Didy · 15 apr 2016

Al zo'n 30 jaar hebben wij Duitse Herders gehad, soms wel 5 tegelijk, maar dat was in de periode dat we nog in de hondensport zaten. Nu hebben we nog een zelf gefokt teefje Diva van 11 jaar, waar we heerlijk van genieten.

^