
Je hebt weer mooie nieuwe foto's toegevoegd!
Log in om een krabbel achter te laten.

Je hebt weer mooie nieuwe foto's toegevoegd!

Hoi Monika, Ben maar blij dat je haar zelf heeft gehouden ze is een Beauty,ik vind ze hebben zo'n prachtige hoofden en de vacht is prachtig!ik kijk wel eens vaker via google de plaatjes van de Tibetaan en zag dat er in China (Lu Liang fokker)een rode Tibetaan genaamd Hong Dong had verkocht voor 1 miljoen. Als u eens tijd heeft en zin moet u maar eens kijken ik zelf vond de linkse op de foto prachtig. Hier bij mij in de buurt woonde jaren geleden een man die had een bruine,zo'n machtige en prachtige hond en hij liep gewoon los mee,ik kon het ras toen nog helemaal niet,maar toch is dat dier nooit meer uit mijn gedachte gegaan,terwijl ik na jaren er pas achter kwam wat voor'n ras het was. Heel veel groetjes Brigitte.

Hoi Brigitte, wat lief dat je dat typt! Tja, het was eigenlijk niet de bedoeling dar ze bleef. Ze was gereserveerd voor iemand anders en die mailde af. Had haar zelfs nog 4 dagen op een advertentie van de Hondenpage gezet. We hebben de knoop doorgehakt om haar te houden....in totaal is er nog 4x voor Dawa gebeld....gelukkig wisten we toen al heel zeker dat ze bij ons blijft! ;-) Wn zijn zooooo blij met haar!

Hoi Monika, Wat een pracht pup is Moonshine Dawa geworden,nou op zo'n prachtstuk kan je zeker trots zijn! kan me voorstellen dat je die zelf hebt gehouden uit het nestje. Groetjes Brigitte,

Dank je wel Anouk!! Het is erg leuk om te zien hoe onze reu, die overigens niet de vader is van de pups, speelt met de bijna 6 weken oude pups!


Wat een prachtige honden! En die foto met de grote en de kleine hahaha.

Dank je wel Brigitte!! Ze zijn nu 4 weken en...oh zo....schattig :-)

Hoi Monika, ohw wat een prachtige pupjes

Hoi Monika, Wat een stel ongelooflijke mooie beren heb je,Prachtig! Groetjes Brigitte,

Hallo Christel, ja klopt.......dat heb je snel gezien :-) Ik ben gek op fotograferen dus ik heb enorm veel foto's van onze honden! Dank wederom voor jou leuke reactie!!

Ooh, nieuwe foto's zie ik! Man man man, dat zijn echt waanzinnige honden, zeg! Moooooooooi!

Dank je wel Monika! Dat klopt inderdaad, ze lijken veel op elkaar. Ze zijn natuurlijk ook nauw verwant. Ik denk dat het grootste verschil tussen deze twee rassen is dat de Kaukasische Owcharka's in het algemeen best wat intenser kunnen zijn qua waaksheid en hun wantrouwen tegenover vreemden.

Dank je wel baasje van Atlas en Phoebe!

Jouw Tibetaanse Mastiff's zijn echt ontzettend mooi!

Dank je wel Christel voor het mooie compliment! Ik ben net nieuw hier op de hondenpage en probeer mijn weg te vinden waar ik alles neer kan/moet zetten!!

WAW! Werkelijk prachtige honden!