
Haha wat heb je een leuke hond zeg :)
Log in om een krabbel achter te laten.

Haha wat heb je een leuke hond zeg :)

Rob, fantastisch wat een hond teweeg kan brengen zo! Sem is een prachtige hond!

ja ik doe mijn best om haar een leuk leven te geven, en ik krijg er ook veel voor terug, eigenlijk net als bij jou en Sem zo te lezen. En ja hondenboeken lezen is een hobby (ook andere genres trouwens)

ik zag een foto bij de fotowedstrijd dat ik dacht hey.. is dat geen podengo? drum is waarschijnlijk ook een ruwharige podengo (mix) ik moet zeggen dat ik wel vind dat sem veel haar heeft of lijkt dat nu zo haha

Haha, die ene foto : http://www.hondenpage.com/foto/foto/236439.jpg Dit kan mijn Paco wel zijn :-)

ik heb al op fotowedstrijd gereageert en ik vind je hond echt heel mooi

bedankt! ik heb de camera maar net, maar vind het ook wel goeie foto`s voor zo`n korte tijd XD maar ja, mijn oom is heel goed, mijn vader heeft er wel wat verstand van en een andere oom zit op een club, dus tips krijg ik vaak! jammer dat ik nooit goeie foto`s krijg van olly en een andere hond de komende 3-4 weken helaas geen foto`s onder het wandelen :( ik hoop ook dat mijn moeder foto`s maakt op agility training :D

wat is Sem een prachtige hond, ik dacht eerst dat hij een Picardische Herdershond is. :-)

de vijverberg is idd ook heerlijk wandelen. ik wandel meestal naar de plaat, heerlijk langs het water.

Hey ik woon ook in Bergen op Zoom, vlak bij Kijk in de Pot (de Kiek) xxx

Was even gaan kijken naar de hondjes van die Stichting, wat een dotjes allemaal !! Sem heeft maar geluk gehad !! Welke hond was zijn vriendinnetje ?

Sem is mooi zeg !! Echt een dotje die nu heel gelukkig is! Las jouw verhaal over zijn vriendinnetje, wel erg hé, dat ze hem zo mist, maar heel herkenbaar. Toen ik met Tibo naar meer dan 1 jr nog eens terug ging naar het asiel, was daar ook zijn vroegere maatje met zijn nieuwe baasjes, maar Tibo herkende hem meteen en vice verca. Allebei door het dolle heen waren ze ;-) Nu maar duimen dat zij ook een lief baasje mag vinden, dan is het eens zo leuk !! En voor Sem een dikke knuffel !! Je mag trots op hem zijn !!!