
Haai! Wasvoor pup neem je? Laat me het weten:)
Log in om een krabbel achter te laten.

Haai! Wasvoor pup neem je? Laat me het weten:)

o leuk

wat voor hond krijg je ???

Welcome op deze site Ines. Laat je het ons weten als je nieuwe gezinslid er is...ik ben reuze benieuwd naar de foto's :) Groetjes Marian en een lieve poot van Tobie en Jelly.

Wat leuk! en dat zijn van die mooie lieve honden!! Nu nog even geduld hebben tot het zover is...

Hey Ines, Leuk dat ik bij jou vrienden mag horen. Weet je al wat voor een puppy je wilt hebben? Grtjes Ingrid

Hoi Inez, wat leuk dat je een pup krijgt! Weet je welk ras of ben je nog bezig met het uitzoeken van een ras... groetjes Aly en een poot van Laycka

Hoi Ines Bedankt voor je uitnodiging .Leuk dat je je al de moeite doet om je te informeren over honden .Meer mensen konden hier een voorbeeld aan nemen !Ik wens je dan ook veel succes op de zoektocht naar je pup . Mvg

Welkom als forumvriend!

Hallo ines, tof dat je een uitnodiging hebt gestuurd. weet je al welk ras je wilt voor je toekomstige hondje?

leuk hoor een bernner of een golden dankje wel ben ook super bel me me hondje die andere is net geboren maar ben ik ook blij mee hoor:)

leuk dat je mij hebt uitgenodigd. leuk hoor dat je een hondje krjgt wat voor ras weet je dat al. kunf karin en yuki

Hoi Ines. Fijn om er weer een vriend bij te hebben. Weten jullie al welk ras/fokker? Ik ben blij dat ik niet in jouw schoenen sta, vind het al ontzettend lang om nog tot in mei te moeten wachten op mijn nieuwe pupje! Groetjes, Floortje.

welkom, je bent nog maar net lid zie ik, hoop zo dat je het naar je zin hier hebt. gr. willemijn.

wat leuk dat we vrienden zijn. en een leuk vooruitzicht dat jullie een puppie krijgen. een poot van Buddy en Bobby.

O dacht je er al een had. Leuk vooruitzicht.