Krabbels
Het gastenboek van Colinda

Log in om een krabbel achter te laten.

Purdey en Chula · 15 okt 2010

Oh haha nee dan is dat geen goed idee natuurlijk! Maar ja als deze gezellig gaat worden, gaan er zeker meer volgen hoor! :D Chula is ook zon enthousiaste als er andere honden bij zijn, maja is meteen een goede oefening he :D Ik ben alleen niet zwanger haha dus dat scheelt! Als het de volgende keer is, zal ik t je wel laten weten! Nog een fijne zwangerschap in ieder geval en wie weet tot snel! Poot van Chula!

Purdey en Chula · 13 okt 2010

Hoi Colina! Wat een mooie beesten heb je! Heb je dit topic al gezien : http://www.hondenpage.com/hondenforum/51882/voor-alle-stafford-liefhebbers!.php Zou t leuk vinden als jullie er ook bij zouden zijn! Groetjes Purdey en een poot van Chula!

Hoi Colina, bedankt voor je krabbeltje! Ja leuke foto is dat he! Ze waren elkaar aan het wassen en ik nam net op tijd de foto ;-) Trouwens jouw hondjes liggen er ook lief bij op je profielfoto..lief hoor!

ACAB · 9 okt 2010

haha jah Diablo staat ook altijd naar buiten te kijken hij houd echt alles in de gaten. Mooie foto met je 2 staffies in de mand :D

kelly,Terra&Chica · 8 okt 2010

jah ach die mensen gewoon lekker links laten liggen die weten echt niet waar ze over praten deze soort honden zijn niet geboren om te vechten de mens maakt ze zo dat vind ik maar jah sommige op het topic willen dat niet begrijpen haha Jij hebt echt mooie honden en thanks ik heb vaker honden gehad die veel hebben meegemaakt ik vind het heerlijk deze honden weer vertrouwen te geven en ik vind vaak mishandelde honden worden meestal de liefste honden die je kan hebben omdat de hond je dan zo dankbaar is dat is gewoon een heerlijk gevoel :D Fijn weekend colinda en pootjes van Terra en Chica

ACAB · 8 okt 2010

Mooie hondjes hoor toppie !

kelly,Terra&Chica · 8 okt 2010

super honden heb je leuke foto's en top reactie op het forum ;) Groetjes Kel

Dank je wel! haha ja het is echt een gezellig forum hier! die rottweiler is ook mooi zeg groetjes mirella

Missy · 8 okt 2010

Mooie honden heb je!

^