
Wauw wat een mooie pups zeg! Die foto waar ze met zn alle liggen te slapen is onwijs lief! Gr van ons
Log in om een krabbel achter te laten.

Wauw wat een mooie pups zeg! Die foto waar ze met zn alle liggen te slapen is onwijs lief! Gr van ons

echt mooie kleur zeg

Wat een lieve pups!! Heb je geen fotos van de vader?? Heb op je hyves gekeken maar zag alleen moeders :D Mooie hond hoor!

das graag gedaan grts kelly

ja ze ze hebben allemaal een baasje, 1 hebben we zelf gehouden, en dat is chyva kijk maar in mijn profiel.ik was ook heel kieskeurig met het zoeken van een baasje, eerst via de mail veel vragen gesteld en eisen die ik had en daarna een kennismaking. 1 ding wat ik zeker wilde was contact houden met de nieuwe eigenaren en dat heb ik gelukkig ook :)

@Suzanne, ok ga ik dat even proberen.

@Kelly Dank je wel!!!

@priscill, Ok en raakte jij ze allemaal kwijt? Wij zijn nog steeds op zoek naar goeie baasjes, veel verkeerde lui trekken we aan

Moet je even zoekfunctie gebuiken voor rednose pitbull dan zie je een topic met stuk of 6 paginas!

mooi mooi mooi x

wat een knappe lieve puppy's !!! heb afgelopen jaar ook een nest gehad, 4 rednose pups en 2 donkere. groetjes priscilla

Eh Bets-bean, sorry ik zie net pas je berichtje, de foto's kan je zien op haar hyves pagina, onder de naam Dashiki. Dank je wel.

laat de foto,s eens zien laat ons mee genieten. gefeliciteert