Aangeboden!
een 100% raszuivere Praszky Krysavik.
Hij is geboren 28 maart, dus mag nu naar zijn nieuwe baasje...
Hij is Black and Thann, en lekker stevig.
Een mooi gezellig hondje, dat nu al in het bos zijn pootje optilt om te plassen.
Vader is een Tjechische kampioen , moeder is een van Poolse afkomst, van moeder is niet veel bekend, alleen dat haar ouders beiden ook ingeschreven stonden in het Poolse stamboek.
Deze mooie vent kan gelijk met u mee, als blijkt dat u het juiste baasje voor hem is.
Wat koopt u. een mooi gezond hondje,
Is 2x geënt heeft een antie vlo en teken behandeling gehad, is meerdere keren ontwormd...
Is helemaal onderzocht door de dierenarts en is gezond verklaart zonder afwijkingen aan gewrichten ,ogen, huid.enz...
Denkt u dat zoek ik, bel dan , met eventuele vakantie kunnen we rekening houden. vriendelijke groet. José
Moedr Lotte heeft nu het 5de nestje zij is nu 7 jaar. gehad en dit is het laatste nestje, zij wordt gestereliseerd en mag verder gaan genieten.
Vader Tobias is 2 jaar en een goedgekeurd Tjechie's dekreutje, die al verschillende prijzen in de wacht sleepte..
Onze hondjes staan onder controle van de dierenarts en worden 2x per jaar op alles getest
De puppy's krijgen de gebruikelijke puppy injectie's + extra tegen kennel hoest en Rabiës
met 8á9 weken mogen de puppy's uit het nest, ze eten dan zelfstandig en er is een begin gemaakt met zindelijksheids training
Er wordt 1x per jaar een nestje gefokt
pups groeien op met andere huisdieren en kleine kinderen in de huiskamer...