
HELP, HELP, HELP.
Nu ben ik verbaal niet echt terughoudend en stil dacht ik zelf.
Maar om nu handig en met gewenst resultaat een poelier te vragen of tie ook een lekker, betaalbaar kersthapje voor Junto en Buddy heeft...........??
ik klap volledig dicht.
dus wie kan me helpen aan wat tekst om die beste man eens een mail te sturen met die nette goede pakkende vraag?
het is een poelier die op verschillende markten hier in de buurt staat en ook een afhaal adres heeft, hier niet ver vandaan. In de kerstfolder staan leuke lekkere dingen ( Kip, kalkoen, Eend, Lam, konijn, haas, ree, gans, fazant, wild zwijn, hert, exotisch wild( struisvogel, springbok, krokodil, Bizon, kangeroe). maar ja dat gaat voor minimaal 3.50 per 10 gram de deur uit.
Een zacht prijsje dus liever.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "poelier vragen naar producten, HOE?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken


Je kunt vragen of ze nog 'afval' hebben wat nog wel geschikt is voor de hond bijvoorbeeld, of onderdelen die mensen liever niet hebben. Als ze zelf slachten hebben ze vaak heel veel over! Vraag dus of ze zelf slachten.

help help help ? op de markt staat de polier ? neem je hond mee, heus dat is een goeie optie, en als je daar komt, wijs je naar de hond , vraagt.........heeft u ook iets voor de hond ? en echt meestal krijg je dan genoeg voor je hond, betaalbaar en gezond.

Haha, geen paniek! Ik mail regelmatig poeliers en slagers om te vragen naar producten, ik heb geen standaardmailtje, maar hieronder 1 van de mailtjes als voorbeeld.
--------------------------------------------------
Ik zag op uw website dat u biologische vleesproducten verkoopt. Ik vroeg me af of er bij u ook producten voor de hond te bestellen zijn, zoals
- niet zo mooi spiervlees (bijvoorbeeld te kleine stukjes)
- ribben of nekken van lam of kalf
- biologische organen
- karkassen of nekken van gevogelte of wild
Zo ja, wat zijn de prijzen hiervan?
-----------------------------------------------------
Soms vraag ik ook of er een minimumbestelbedrag is en wat de minimumhoeveelheid is, want soms zit het in dozen van bijvoorbeeld 5 kg.
Succes!

Ik ga meestal aan de telefoon als volgt.
Ik koop al een tijdje bij jullie op de markt lekkere kip. Nu heb ik hier een hond rondlopen die vers vlees eet. Ik vroeg me af of u toevallig slachtafvaf (nekken, organen, botten of snijlingen) heeft voor mijn hond.
...
Bedankt.
Wat vraagt u ervoor? (maar niets mevrouw dat is slachtafval, zijn de beste adresjes, haha)
Wanneer kan ik er om komen?
en klaar is kees 

wat een goeie tips. en ik die altijd bamse overal mee naar toe sleept. hahahahaha

Dank allemaal voor jullie reacties.
ik wilde een mail sturen en kwam niet uit mijn woorden. het moest inderdaad gewoon losjes, vriendelijk en een beetje wat ik dan verwacht. En stom genoeg kreeg ik het niet op papier/beeld.
Met deze tips, en de hond meenemen naar de markt kom ik er vast wel.
Jullie horen het nog.
Nogmaals dank!

ik had de volgende tekst naar de poelier gemaild:
Ik zag in uw folder dat u prachtige vleesproducten verkoopt in ruim assortiment. Ik vroeg me af of er bij u ook producten voor de hond te bestellen zijn, zoals
- niet zo mooi spiervlees (bijvoorbeeld te kleine stukjes)
- ribben of nekken van lam
- organen
- karkassen of nekken van gevogelte of wild
Zo ja, wat zijn hiervan de prijzen en zijn die evt. af te halen op een van de markten of jullie afhaalzaak?
vriendelijke groeten,
Bertine Oldenwening
dit kreeg ik terug:
Hallo Bertine,
Voor huisdieren hebben we orgaanvlees zoals
Hartjes
Maagjes
Mvg
Harbers poelier

haha nou duidelijk! alleen orgaan dus
Maar als je aan het einde van de dag naar de markt gaat en je neemt je hond mee en je vraagt of ze nog iets lekkers voor hem hebben, dan krijg je vast wel iets voor minder mee!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "poelier vragen naar producten, HOE?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?