Kruidnootjes..?

11 reacties

Maks met Fenna & Yuna

30 november 2011, 17:20

Ik vroeg me af of honden kruidnootjes mogen? En dan bedoel ik natuurlijk niet hele bergen, maar af en toe eens eentje..

Mijn moeder gaf er net eentje,.. Dus vroeg het me toen wel af.. ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kruidnootjes..?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Maks met Fenna & Yuna schreef het onderwerp

30 november 2011, 17:39

het lijkt mij zelf ook niet erg gezond eigenlijk.. O-)

Sav&Messi

30 november 2011, 17:39 3 doggies

ik ben zelf van mening dat m'n hond geen mensen bedoelde koek/snoep e.d. mag eten!
te zout en gewoon niet goed lijkt mij! ik hou ook niet van bedelende honden.

dus ik zou het persoonlijk niet doen!

Wendy

30 november 2011, 17:43 3 doggies

Kan helemaal geen kwaad.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

30 november 2011, 18:02 3 doggies

nee kan geen kwaad, maar is niet voor je hond bedoeld, een lekkere dikmaker, hahahaha maar nee hoor af en toe kruidnootjes is niets ergs.

pas op he, met chocola, dat is sinterklaas tijd.

Lauren

30 november 2011, 18:03 3 doggies

Inderdaad niet echt goed of dergelijke, maar (al ken ik de ingrediënten van kruidnootjes niet echt), lijkt het me niet echt kwaad kunnen, is een keer een kruidnootje.
Vond Fenna het lekker? O-)

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

30 november 2011, 18:15 3 doggies

Tis niet gezond, maar af en toe een pepernootje moet kunnen hoor...
Mijn Engelse penvriendin noemde pepernoten altijd 'dog biscuits' omdat ze op hondenkoekjes leken volgens haar O-)

Tanja

30 november 2011, 18:19 3 doggies

mijn oude hond is er gek op. hij leeft nog steeds ;-)
met mate kan het geen kwaad wat al werd gezegd. oh voor jezelf ook minder gezond trouwens. maar goed een frietje is ook niet gezond maar af en toe wel lekker

Maks met Fenna & Yuna schreef het onderwerp

30 november 2011, 18:26

Dan heeft fenna nu heel veel geluk, want ze vond hem heeerlijk! :-D

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

30 november 2011, 18:30 3 doggies

Doet me trouwens denken aan vroeger, toen m'n broer en ik onze schoen hadden gezet voor Sinterklaas. Wij de volgende morgen beneden kijken of er iets in onze schoen lag. Mooi niks :'(. En we dachten wel dat we lief waren geweest ;-). Bleek dat onze hond de pepernoten 's nachts uit onze schoen had opgevreten, de boef O-). We konden het haar niet kwalijk nemen, zo'n lekkere midnightsnack sla je natuurlijk niet af :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kruidnootjes..?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^