
Hallo allemaal,
Ik heb een vraag. Ik ben sinds een paar weken overgestapt van RC naar Farmfood brokken. Ik heb hier eerder een melding geplaatst dat ze farmfood niet at en of ik over kon stappen op ander voer. Ik heb toch doorgezet met Farmfood en ze eet het nou heel goed. Maar ik merk dus ook dat ze veel meer gaat drinken en dus ook veel meer plast. Ze was echt bijna zindelijk deed helemaal niets meer in huis, als ik haar na 2 uur maar in de gaten hield. Ik dacht er zelfs aan om het te verlengen, omdat het zo makkelijk gint.
En nu plast ze ineens om het uur. Ze slaapt ook minder op de dag.
Zou het door het voer kunnen komen dat ze meer gaat drinken of hoort het gewoon bij de leeftijd dat ze nu meer gaat plassen en minder slaapt. Ze is inmiddels 3 maanden.
Mijn voorkeur gaat nog steeds uit naar brokken geven en geen KVV. Dus dat is zowieso geen optie.
Ik hoop op wat reactie.
Groetjes,
Manon.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "veel water drinken, dus meer plassen in huis" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Het minder slapen zou te verklaren zijn tav haar leeftijd. Als ze minder slaapt zal ze nu waarschijnlijk meer bewegen spelen en drukker zijn? Dan zal ze ook vaker plasjes doen. Daarnaast drinken ze op brokken altijd meer. Als ze door Farmfood meer is gaan drinken kun je de ingredienten eens vergelijken met je vorige voer. Misschien zout in Farmfood?
Veel drinken en plassen is opzich het probleem niet denk ik? Maar meer omdat ze het in huis doet?

Allereerst wat een dotje.Jou pup is nu 3 maand en het is daarom heel goed mogelijk dat het probleem niet aan het voer ligt maar dat hij gewoon nog niet zinderlijk is.

@Patries.......Inderdaad het probleem is in huis plassen. Terwijl ik juist dacht het gaat goed ik ga het langer rekken. Dus ik zit nu inderdaad te twijfelen of het aan de leeftijd ligt omdat ze meer speelt en drukker is zodat ze het minder makkelijk op kan houden of aan het voer. Ze plast ook veel en veel meer, het zijn echt hele grote plassen die ze doet. Daarnaast is het ook zo dat ze bij Farmfood aangeven dat ze minder ontlasting zou hebben, maar het is meer dan bij RC. Maar wel gewoon mooie harde drollen, om het zo maar even te zeggen
Ik zal inderdaad eens het zout vergelijken. Weten jullie of daar een site voor is? Ik had RC en dan nu Farmfood.
@Helma en Balou, Ik heb haar bij een fokker in Brabant gekocht. Ze is echt heel leuk en ik krijg van iedereen reacties dat ze zo mooi is van kleur, echt heel leuk.

@ Manon
Als ze veel meer drinkt dan worden de plassen ook groter en dat is dat kleine blaasje nog niet gewent. Ik ben bang dat je zindelijkheidstraining nog een keer over moet gaan doen. Je zou op de sites van beide voeders misschien terug kunnen vinden wat er in de brokken zat? Anders misschien toch een andere brok overwegen waar minder zout in zit. Ik zal met je meekijken of ik het kan vinden.

http://www.farmfood.nl/hondenvoeding/hondenvoer/farmfood-he/voedingsanalyse.html
Dit is de Farmfood HE. Ik weet niet of je deze gebruikt maar ditis hun site. Natrium is 0.2%

Dit is de Royal Canin site. Ik weet niet welke je gegeven hebt maar dat kun je het beste zelf vinden denk ik.
http://www.royalcanin.nl/ioh/?p=voeding

In Farmfood zit erg veel graan, daar heeft jouw hond niets aan, poept het gewoon weer uit.
Een betere brok is bijv Orijen of Acana. Kijk eens op de brokkenvergelijksite.
Verder zou ik haar na laten kijken door de da, misschien heeft ze een blaasontsteking?

Ik zit op de vergelijkingssite te kijken, misschien een domme vraag hoor, maar waar valt zout dan onder? Ik zie dat namelijk nergens staan. Is dat natrium zoals aangegeven?

Kan het zijn dat je hond aan het wisselen is? Vaak zie je als een pup zijn tanden gaat wisselen dat ze een terugval krijgen met de zindelijkheid




Moet ik dan overstappen op ander voer? Ik wil niet iedere dag KVV geven. Is Biofood goed voer?


Ik ben eerder met m'n vorige hond ook overgegaan van RC naar Farmfood, en toen ging m'n hond ook meer, echt veel meer drinken, en had ook veel meer ontlasting dan met RC.
Ik ben toen weer teruggegaan op RC, en daar toen bij gebleven, en probleem was opgelost.

de farmfood zeker de geperste is geen slechte brok, royal canin zou ik niet meer voeren, maar dat is persoonlijk, daar zit toch wel een groot aandeel graan in.
de biofood is een goeie brok, het aandeel graan is veel minder, het vlees aandeel groter, veel natuurlijke stoffen komen er in voor, zou dat gaan geven.
als je biofood gaat geven, bekijk het dan even drie weken lang. ik zou voor de krokante gaan, dat is een lekkere brok voor je hond, zeker als je toch geen kvv wilt gaan geven, anders zou ik je de geperste aanraden van biofood, maar die vinden vele honden niet zo heel erg lekker, maar zeker de krokante brok wel.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "veel water drinken, dus meer plassen in huis" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?