Ik wordt hier zo moe van.....

2 reacties

Mireillevdwspeciaal aangestelde fokker

gewijzigd 17 oktober 2011, 11:25

Op het moment wordt ik wel een beetje moe van het volgende:
Als wij met Haakon in het dorp lopen (aangelijnd) en er komen honden vanuit hun eigen erf zomaar de straat oplopen. Vaak willen die honden (afgelopen zaterdag ook een Duitse herderreu die behoorlijk irritant was) even een punt maken en Haakon even duidelijk maken dat hij daar niet gewenst is....GVD... zorg dat je niet sociale hond op het erf achter een hek zit en niet uit de tuin kan.... De straat is tenslotte niet zijn terrein en aangezien er meer mensen daar lopen met hun hond, vind ik het erg asociaal dat mensen hun honden los laten.
Die Duitse herder heeft overigens een schop gehad van mijn vriendâ?¦ Toen droop ie af.... Maar ik vind het gewoon klote dat zo'n hond een schop moet krijgen, omdat de eigenaren te laks zijn om hun hond achter het hek te houden. :'(
Als het nog eens gebeurd, ga ik even aanbellen en vragen of ze hun hond voortaan achter het hek willen houden. Sorry, maar ik MOEST dit even kwijt!
Ik vraag me af of hier meer mensen last van hebben....

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik wordt hier zo moe van....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Mireillevdwspeciaal aangestelde fokker schreef het onderwerp

17 oktober 2011, 16:29

Ik weet niet of er mensen zijn die er misschien over vallen dat mijn vriend de hond een schop heeft verkocht (dat is natuurlijk iets wat ie nooit doet ;-) ), maar als onze hond wordt bedreigt, beschermen wij hem.

corrie koopman

17 oktober 2011, 16:44

Ik geef je gelijk.

Hier lopen ook wel honden die eigenlijk niet los kunnen.

Ik heb het ook gehad met een vrouw toen Isa 9 weken was en ik vroeg haar of ze de hond wilden vast maken en het antwoord was hij doet niets.

Tijden later had hij wel een andere hond gepakt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ik wordt hier zo moe van....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^