Api

7 reacties

MaSpi///

28 september 2011, 13:56

Api:
Dit is Api, een hond met een vergroeide ruggengraat, geen nek en geen staart. Veelal werd gedacht in die tijd (1977) dat Api een kruising was van een hond met een aap, hij was wel een kruising maar van wat voor soort hondenrassen is nooit duidelijk geworden. De hond is inmiddels dood en is blijkbaar als opgezet exemplaar nog steeds te bezichtigen..

ik ben dit tegen gekomen op het internet
dat moet toch erg geweest zijn voor die hond
wat vinden jullie hiervan laat een berrichtje achter ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Api " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Romée

28 september 2011, 14:03

ach wat sneu, weet niet of ij pijn had maar lijkt me niet echt fijn :'(

Marga

28 september 2011, 14:12

Zo zag ik laatst een documentaire over een over een ijsbeer. Een jager had een vergunning om 1 ijsbeer te schieten. Van afstand leek het een ijsbeer te zijn maar toen ze de beer beter gingen bekijken bleek hij donkere kringen rond zijn ogen te hebben, in zijn maag zaten resten van een grondeekhoorn dacht ik en ook was hij niet zo wit als een echte ijsbeer. Ik heb het programma niet helemaal gezien maar ik dacht dat ze via DNA testen toch bewijs vonden dat het een kruising was tussen een ijsbeer en een bruine beer (grizzly). Wat erg onwaarschijnlijk was omdat deze soorten elkaar niet in het wild 'opzoeken'. Heel interessant programma.

Ik hoop maar dat deze hond toch een lief baasje heeft gehad en niet te veel last had van zijn vergroeide rug.

MaSpi/// schreef het onderwerp

1 oktober 2011, 10:42

" Zo zag ik laatst een documentaire over een over een ijsbeer. Een jager had een vergunning om 1 ijsbeer te schieten. Van afstand leek het een ijsbeer te zijn maar toen ze de beer beter gingen bekijken bleek hij donkere kringen rond zijn ogen te hebben, in zijn maag zaten resten van een grondeekhoorn dacht ik en ook was hij niet zo wit als een echte ijsbeer. Ik heb het programma niet helemaal gezien maar ik dacht dat ze via DNA testen toch bewijs vonden dat het een kruising was tussen een ijsbeer en een bruine beer (grizzly). Wat erg onwaarschijnlijk was omdat deze soorten elkaar niet in het wild 'opzoeken'. Heel interessant programma.

Ik hoop maar dat deze hond toch een lief baasje heeft gehad en niet te veel last had van zijn vergroeide rug. "


dat is inderdaad raar stel je voor een grizzly op de noordpool en een ijsbeer in noord-amerika

Diablo & Maya

1 oktober 2011, 14:14

Het lijkt wel een hyenna, als je snel kijkt.
Ook de manier waarop hij staat.
Raar beest, lijkt met niet echt dat hij een prettig en pijnloos leventje heeft gehad.

bas (gast)

27 februari 2012, 20:37

ik heb een spinone als hond ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Api " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^