Om 15.00 kijken naar een nieuw huis. Amigo mee of niet?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Amigo en K.C.Amigo en K.C.

honden foto van Amigo en K.C.

Hoi hoi

De titel zegt het al we gaan dadelijk kijken in een evt. Nieuw huurhuis.
Nu is mijn vraag zou jij de hond mee nemen of niet?

( er is ook iemandbij van de WMO omdat het gaat om een aangepaste woning)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Om 15.00 kijken naar een nieuw huis. Amigo mee of niet?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel PriscillaPriscilla

honden foto van Priscilla

Niet meenemen, je concentratie moet even echt bij het huis liggen.

honden page profiel Diablo & MayaDiablo & Maya

honden foto van Diablo & Maya

Ik zou hem ook even thuis laten.
Kan je je lekker concentreren om je huurwoning.
Je gaat waarschijnlijk toch nog een keertje kijken als het wat is, en dan kan je hem dan lekker meenemen.

honden page profiel RoméeRomée

honden foto van Romée

ik zou hem niet meenemen,
ik zou het pas doen tijdens de verhuizing (als je het huis krijgt)
dan kan hij er wel aan wennen :-)

honden page profiel Aaltsje en SamAaltsje en Sam

honden foto van Aaltsje en Sam

Ik zou hem ook thuislaten. Het is al moeilijk genoeg voor jezelf om te bepalen of de woning geschikt is of niet. Ik weet niet of het voor je hond ook een geschikte woning moet zijn als hulphond bijvoorbeeld. Maar dan zou ik hem een tweede keer meenemen. Dan ben je er zelf al een keer geweest en kun je je op de hond richten.

Succes vanmiddag!

honden page profiel Annet & SamAnnet & Sam

honden foto van Annet & Sam

Ik zal hem ook niet mee nemen.. kun je lekker rustig rondkijken. Mocht je het huis krijgen/nemen..dan kan Amigo altijd weer mee om lekker rond te neuzen:-)

honden page profiel Margje & BikoMargje & Bikobijna goedgekeurde fokker

honden foto van Margje & Biko

Ik zou hem ook niet meenemen.
Als je het huis krijgt kun je hem rustig laten wennen.

Heeft hij moeite met wennen aan een nieuwe omgeving?
Dan kan je een fleeceplaid in zijn mandje leggen of waar hij slaapt.
Als je gaat verhuizen pak je dat kleed, knip je in stukken en hang je op neushoogte van de hond door het hele huis.
Dan hangt zijn geur er en voelt hij zich sneller vertrouwd ;-)
Werkt ook enorm goed bij katten overigens.

honden page profiel Annemarie en TristanAnnemarie en Tristan

honden foto van Annemarie en Tristan

Niet meenemen.
Later als je weer gaat zou ik het doen.

Dus deel de mening van de andere.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

je hebt al zoveel goeie adviezen gekregen, nee niet mee nemen, eerst maar eens kijken of je het huis wel wilt nemen, is het straks jouw thuis, dan kan je de hond ook kennis laten maken met het nieuwe huis.

heel veel succes ermee. :-D

honden page profiel Amigo en K.C.Amigo en K.C.

honden foto van Amigo en K.C.

hebben zojuist zonder Amigo gekeken. Heel erg leuk huis voor Amigo.. voor ons ietsje minder... O-)

honden page profiel Caroline & AtlasCaroline & Atlas

honden foto van Caroline & Atlas

" hebben zojuist zonder Amigo gekeken. Heel erg leuk huis voor Amigo.. voor ons ietsje minder... O-) "

Jammer..

honden page profiel ChickaChicka

honden foto van Chicka

Dat is jammer Ashley dat het huis voor jullie minder was.

Groetjes Chicka

honden page profiel T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

honden foto van T*A*R*A*,  *M*A*C*†  en  K*Y*L*I*E*†

Goed dat Amigo niet mee was... of je kreeg nu gezeur ;-)

honden page profiel Amigo en K.C.Amigo en K.C.

honden foto van Amigo en K.C.

Het huis van de binnenkant vonden we erg mooi en ookal was het een huurhuis hij had een flinke uitbouw , wat prachtig zal zijn voor Amigo en de toekomstige pup + douche beneden bij die uitbouw!
Echter is het huis van de jaren 50 in een arbeiderswijk, waar mijn vriend een beetje moeite mee heeft + dat het er wel echt oud uit ziet. Dus nog even twijfelen

honden page profiel huskywomanhuskywoman

honden foto van huskywoman

Dat is jammer.
Zelf vind ik oudere huizen wel wat hebben.
en jaren 50 valt wel mee toch?
hier in de wijk is het allemaal jaren 30 en zijn echt super leuke huizen(wel koopwoningen)

honden page profiel Margje & BikoMargje & Bikobijna goedgekeurde fokker

honden foto van Margje & Biko

Ach mijn huisje komt uit 1921 :-)
Het staat wat scheef, ik heb veel spinnen te logeren, maar het woont heerlijk :-)

honden page profiel Amigo en K.C.Amigo en K.C.

honden foto van Amigo en K.C.

Vind oudere huizen ook mooi , maar jaren 50 en 60 niet echt en , omdat het woningbouwhuizen zijn ziet het er echt oud uit , ook qua kozijnen etc. (Koop zou anders zijn O-)

honden page profiel Annet & SamAnnet & Sam

honden foto van Annet & Sam

Ja je moet natuurlijk wel iets hebben naar je zin natuurlijk!
wij hebben een huis gekocht wat voorheen van de woningbouw was.. maare.. phoeh..als je goed kijkt.. kan er nog een hoop worden veranderd O-)





Enne.. tijdens het klussen word Max erg verwend.

honden page profiel Margje & BikoMargje & Bikobijna goedgekeurde fokker

honden foto van Margje & Biko

haha ja doe je goed!

Met woningbouwhuizen van vlak na de oorlog is het vaak zo dat ze slecht onderhouden zijn. Na de oorlog is er massaal gebouwd. Veel nieuw, maar men vergat even dat je dan na 20 jaar toch echt weer een grote onderhoudsbeurt nodig hebt, maar toen was het geld op.. Zeker de crisis in de jaren 80 heeft ervoor gezorgd dat een veel woningen gewoon echt te slecht zijn geworden. Veel is of wordt ook gesloopt omdat renoveren niet meer te doen is.

En met woningbouwwoningen heb je ook dat mensen er vaak tijdelijk inzitten en het huren maar hun woning niet behandelen als hun eigen huis. Als je ziet hoe mensen een woning kunnen uitwonen echt vreselijk..
Gedeeltelijk omdat het niet van hun zelf is en gedeeltelijk omdat zeker in de sociale woningbouw toch een groot deel tot de sociale minima behoren en de meeste sociale woningbouw staat ook in achterstandswijken. Die gaan niet zo met hun spullen om als mensen met een koopwoning van 6 ton ;-)

Ik woon overigens zelf in een sociale woningbouwwoning :-)
En met veel plezier.

honden page profiel Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjeWaka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjegoedgekeurde fokker

honden foto van Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtje

het kan inderdaad erg verwaarloosd zijn, maar als je zelf ff hard werkt, krijg je het zo weer mooi van binnen.

bij onze woningbouwwoning was ook alles kei smerig, hadden ook rokers ingezeten volgens mij, want de plafonds waren geel.......
toen ik het badkamerraampje schoonmaakte aan de binnenkant werd het zowaar lichter in de badkamer.... de doekjes die ik de eerste weken gebruikt heb, kon ik meteen weggooien, zo zwart werden ze......

en verder alles behangen en schilderen, tegelen, en nieuwe vloer leggen, en dan ziet het er weer netjes uit.

honden page profiel Margje & BikoMargje & Bikobijna goedgekeurde fokker

honden foto van Margje & Biko

Ja van alles is wat te maken!!

honden page profiel Amigo en K.C.Amigo en K.C.

honden foto van Amigo en K.C.

Net nog eens wezen kijken en met alle waarschijnlijk gaan we in Oktober verhuizen! een beetje dubbel gevoel , maar word vast leuk!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Om 15.00 kijken naar een nieuw huis. Amigo mee of niet?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Te vroeg gejuichd ;)
^