Wat ben ik geschrokken zeg vanmorgen moet het ff van me afschrijven.
We lopen altijd met een aantal honden zo ook weer vanmorgen nu 5 stuks totaal.
Komt er op een gegevenmoment een 6e hondje bij Diesel nu 10 maanden vindt het helemaal leuk rent met de rest mee er naar toe springt over het hondje heen ipv er tegenaan te botsen en krijgt gelijk een flinke afstraffing van dit hondje, waardoor Diesel netjes afnokt en weer naar z'n andere vrienden.
Het baasje vraagt aan mij is het een reutje wat ik bevestigd en op dat moment gaat Diesel weer naar een andere hond die al bij ons in de groep liep en dat acepteerd dit hondje dus niet en vliegt Diesel gelijk aan met een flinke vechtpartij als gevolg dus spring ik erbij om Diesel van achter te grijpen en h'm weg te trekken en zij pakt haar hondje maar dat beest was door het dolle komt los en vliegt weer Diesel aan kon h'm pakken in z'n nekvel en h'm een slinger naar z'n baasje geven die h'm daarbij optilde maar hij bleef doorgaan met grommen en tanden laten zien naar Diesel terwijl die er al helemaal klaar mee was en eigenlijk alweer wilde spelen.
Gelukkig liep zij de andere kant uit maar kwamen we haar een stuk verder weer tegen even alle 2 de hond aangelijnd, Diesel negeerde h'm eigenlijk en weer dat beest grommen.
Dus het was voor mij niet een al te leuke wandeling, gelukkig waren de mede bazen het er mee eens dat deze hond veelste ver ging omdat Diesel na de eerste flinke afstraffing al wegging.
Het baasje van dit hondje gaf ook toe dat hij zeer dominant was maar ja inprincipe is Diesel nog een pup die hoort hij toch niet zo te grijpen lijkt mij.
Diesel is denk toch wat onder de indruk van het gebeuren want hij ligt nu onder de tafel te slapen ipv te struinen in de tuin wat hij normaal altijd doet.
Zo dat ben ik ff kwijt en hoop het niet meer mee te maken.



3 doggies












Het is even bekijken hoe hij voortaan op honden gaat reageren. Als er teveel spanning is, zou ik hem zeker uit de buurt proberen te houden van honden die je niet kent en/of die a-sociaal zijn/lijken. Misschien dat het hondje zelf een keer is aangevallen en daarom zo uitvalt. Of slecht gesocialiseerd is met andere honden.