
Hey iedereen,
vandaag vond ik zeven (!) vlooien op Vlinder en één op Sem. Ik word er moedeloos van want we hebben alles al geprobeerd. We kammen ze goed, wassen ze met vlooienshampoo, maar toch weer iedere keer. Ik ben benieuwd wat jullie er tegen doen want we hebben (volgens mij) alles al geprobeerd...
- Vlo Kill
- Vlooien Anti-Conceptie
- Vlooienshampoo
- Vlooienpoeder
- Vlooiendruppels Knock-Down
- Vlooienband
- vijf bussen Tapijt Spray waar we het hele huis mee hebben ondergespoten
- advantix Spot On
- anti vlooiendruppel natuurlijke olie basis
- anti vlooienspray
- natuurlijk vloweg
- knoflook
- vlooienkam
- tee trea shampoo
- karnemelk
- heeeeeeeel veeeeel stofzuigen
Wie helpt ons?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ik word er helemaal gek van! Wie helpt ons..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
dan zou ik toch naar de appotheek gaan een een pipetje gaan halen van frontline.
als je alles al geprobeerd hebt...
normaal zijn ze direkt weg.

als je echt een plaag hebt, gebruik je strongholt, bij je dierenarts vragen.
en vlooien, als je een echte plaag hebt, die moeten uitsterven, iedere paar dagen komen er eieren uit, vlooien dus.
de bolfo bij je dierenwinkel halen die gebruiken, die blijft zes maanden werkzaam, en elimineert alles, ook de eieren direkt die uitkomen.
pas op met te veel chemische middelen te gebruiken, voor je hond, een pipetje voor een maand meer dan voldoende, gebruik het niet langer dan drie maanden, daarna overgaan op natuurmiddelen.
wat je ook nog kan doen, maak een oplossing van dreft spiritus en water, en dweil daarmee, laat het even intrekken, want dat doodt alle vlooien en larven poppen en neten, daarna weg dweilen, drogen, stofzuigen, en dan de bolfo gebruiken, wel alles de deur uit een paar uur, en dan goed luchten voor je weer binnen komt.
3 doggies 
Ik schrik van de overkill aan chemische produkten die je gebruikt. Zijn die vlooien niet gewoon hardstikke imuun geworden? Chemische produkten zijn een aanslag op de weerstand van je hond, zeker in deze mate. Hoe lager de weerstand, hoe vatbaarder voor vlooien. Je zit in een vicieuze cirkel nu...flink vervelend.
Heb je de ontlasting laten controleren op wormen?
Ik heb zelf momenteel voor het eerst in 10/11 jaar vlooien. Ik hoop dat ze zo weer weg zijn. Dagelijks met de vlooienkam, stofzuigen en dweilen. Misschien morgen even douchen met een natuurlijk shampoo met teatree.
Ik zou in elk geval stoppen met al die chemische middelen. Ze werken dus duidelijk niet, en het is een aanslag op de honden.
Ik wou dat ik je verder kon helpen, maar ik ben geen ervaringsdeskundige. Wellicht dat iemand anders nog goede ideeen heeft.

ja en het is zondag, dus de dierenwinkel is dicht.
misschien kan je bij je buren vragen of ze spiritus en dreft hebben ? dan kan je alvast een begin maken met elimineren.
en als je al wat gebruikt hebt op je hond, niet meer bijspuiten, pas daar mee op.
misschien heb je lavendel of azijn in huis ? daar kan je de vacht van je hond mee bestrijken, overdaad schaadt, denk daar aan. maar geen pipetjes meer bijspuiten als je al wat gebruikt.
de meeste vlooien leven op de grond en niet op je hond.
3 doggies 
als je matten, tapijt hebt?... zou ik die wegdoen, hier komt geen mat meer binnen buiten kleine katoenen matjes die ik op 60°C kan wassen, niet teveel textiel en regelmatig wassen
spuiten in de stofzuiger
ik zou ook opletten met de chemie op je dieren, 1 ding met een keer gebruiken
waarschijnlijk worden de dieren telkens herbesmet vanuit de omgeving denk ik zo...
misschien is het merk spuitbus dat je hebt gebruikt niet effectief genoeg?
de bolfo die Willemijn gebruikt is misschien een goeie tip, ik gebruik zelf ecostyle omgevingsspray maar is natuurlijk en werkt slechts een aantal weken, dus dat is denk ik geen optie nu
toitoi
3 doggies 
je word niet goed van die vlooien hier in breda op de meeste plekken ook een plaag. ze springen zelfs in de ren op je voeten, vieze beesten. hier ook aan het behandelen , en bij de dierenwinkel is het een run op vlooien zpul
3 doggies 
hey,
vreselijk he die vlooien..
ons indy loopt ze ook steeds op!!
ik voel met je mee...
heb je de knuffels en hondenspeeltjes van je hond en manden ook behandeld...
je banken in de kieren???
de zachte stoffe speeltjes kun je in de vriezer leggen dacht ik...
verder oppassen met je bank dat je geen verkleuring krijgt..
bij ons kunnen de kussens eruit.. dan sprayen we het in en leggen de kussens terug
vlooienschampoo dood alleen de vlooien die op dat moment op de hond zitten maar bied totaal geen verdere bescherming
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ik word er helemaal gek van! Wie helpt ons..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?