Mike (gast)
Hallo,
Onze Duitse Pinscher pup is inmiddels 8 maanden en voor de eerste keer loops geweest.
Tijdens de loopsheid plaste ze al erg vaak om haar geur achter te laten.
Nu is ze bijna een maand geleden loops geweest, en nog steeds laat ze op plekken waar ze iets lekkers ruikt een plasje achter.
Dit deed ze voor de eerste loopsheid nooit.
Is dit normaal door de hormonen die na de loopsheid komen?
Gaat dit weer over of blijft ze dit de rest van haar leven doen? (niet dat we t erg vinden, het is meer nieuwsgierigheid)
Een blaasontsteking is wat mij betreft uitgesloten, ze heeft er totaal geen moeite mee om haar plasje op te houden, het is een echte uitslaper, als ze 's avonds om 9 uur voor het laatst buiten is geweest en ik wordt 's ochtends om 10 uur wakker op m'n vrije dag, kijkt ze me aan alsof ik gek ben en blijft nog lekker een uurtje in haar bench liggen met deur open haha.
Ook als we daarna buiten komen heeft ze geen enorme drang om op het eerste beste stukje gelijk haar behoefte te doen.






