cobus en lola hebben weer een ontsteking aan hun lucht wegen nu blijken ze allegies voor vogels.
waar zijn jullie honden allegies voor?
cobus en lola hebben weer een ontsteking aan hun lucht wegen nu blijken ze allegies voor vogels.
waar zijn jullie honden allegies voor?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "waar zijn julie honden allergies voor?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Ach gos allergisch voor vogels. Wist niet eens dat honden dat ook konden zijn.
Gelukkig zijn onze honden nergens allergisch voor.
Groetjes Marianne
Noeky klink raar maar die is allerisch voor pens.
Als ze dat gegeten heeft is ze er behoorlijk ziek van.
Dus geen pens voor haar dus.
Voor de rest kunnen ze overal tegen.
Groetjes Jo
DAt is ook apart zeg. En dat vinden ze meestal juist zo lekker.
Maar gelukkig zijn er tegenwoordig heel veel lekkere dingen voor ze.
Groetjes Marianne
Ze zijn er ook alle helemaal wild van van pens.
Maar arme noeky kan er echt niet tegen.
Maar ze krijgen zeker wel iets anders lekkers hoor
Noeky is gewoon een aparte hond trouwens wortels kan ze ook niet tegen was dat even vergeten.
Groetjes Jo
ook honden zijn tegenwoordig steeds meer allergich dan vroeger helaas
Bij mij thuis zijn ze nergens allergisch voor.
De rottweiler bij mijn moeder heeft hooikoorts..
Het is echt hooikoorts hij krijgt rode ogen waar hij werkelijk last van heeft en jeuk in zijn liezen.
Nu reageerd hij ook vrij snel met jeuk als hij andere voeding krijgt, of voeding met teveel kleurstoffen conserverings middelen.
Maar die hooikoorts is wel erg lastig leg dat maar eens uit aan hoond..
gelukkig niet, wel komt Bamse uit een lijn, waar giga jeuk voorkomt, haar zusje heeft vreselijke huidproblemen, en nog meer nakomelingen. gelijk maatregelen getroffen, en Proplan lams rijst hyperallergeen indegistion gegeven, ik heb nergens geen last met Bamse.
hoop zo dat je de alergie in de hand kan houden.
willemijn
Hey,
Morgen word Simba 5 maanden en tot nu toe nog niets gemerkt van enige allergie gelukkig.
Laten we hopen dat dat zo blijft, lijkt mij heel vervelend voor een hond.
Groetjes Lia en Simba
ik heb ook tot nu toe nix gemerkt van alergie's
wil ik ook graag zou houden hihihi
Hier zijn ze nergens allergisch voor.
Behalve Tammy, die doet als het regent of ze er niet tegen kan, hahaha.
Groetjes Annelies
ja, annelies ik ken het mijn teckels houden ook niet van regen gauw plassen gelijk weer naar boven
Bo kan niet tegen smeerkaasblokjes terwijl hij ze wel lekker vindt, hij krijgt er lichte ontlasting van. Hij wil ook altijd een walnoot, maar laatst spuugde hij ze even hard weer uit.
gr.
Lotje heeft een vlooienallergie, 1 vlooienbeet en ze krijgt een vuurrode huid over heel haar lichaam met hotspots. Ze heeft ook een onbekende allergie voor iets in de buitenlucht, dan krijgt ze ineens opgezwollen ogen en rode plekken, gelukkig nog maar 2 keer voorgekomen, maar ze had wel telkens cortisone injecties nodig. Ze is ook allergisch aan chemische toevoegingen in voer. Al deze allergieën zijn goed onder controle nu, door aanpassing van het voer.
Onze kat heeft ook een speciale allergie, hij is allergisch aan de huidschilfers van mensen. Beetje omgekeerde wereld wel.
Groetjes
Linsey
Spike is een gezonde kruising en gelukkig nergens allergisch voor.
Groetjes, Anita.
Sjenghi is allergisch voor regen
Nee ze hebben een hoop maar ze zijn niet allergisch gelukkig al hoewel ik bij Sjenghi dat de laatste tijd wel begin te denken maar die krijgt allemaal kwalen.
maar voor de rest nee niks hier en hoop ik ook zo te houden. had vroeger wel een new foundlander was allergisch voor de lak van de vloer, voor we daar achter waren pfff wat een ellende maar toen we het wisten konden we er eindelijk wat aan doen.
Liefs natascha
Hoi
Taat is allergies voor gemaaid gras dan kan ze wel 20 keer achter elkaar niezen is echt zielig hoor
groetjes joke
ook mijn achatje is allergisch aan vlooien! Heeft 1 vlooienbeet gehad en staat nu vol met uitslag! Ze wordt er momenteel voor behandeld!
Onze vrienden hun hond is voor bijna alles allergisch, de zielepoot! Huisstofmijt, graspollen, varkensvlees... Die mensen doen er echt alles aan!
Ook kan acha moeilijk tegen ander eten dan ze gewoon is, en ze is allergisch aan royal canin! Een korrel is al te veel, overgeven!!!
Cyra is nergens allergies voor wel kan ze tegen b.v rodiworst.
En voor eubakanuba raakt ze gelijk aan de diaree
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "waar zijn julie honden allergies voor?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.