
Ja, ja,
na veel twijfelen
en wikken en wegen,
heb ik dan eindelijk de knoop door gehakt,
Ik heb me een nieuwe camera aangeschaft,
natuurlijk ben ik onmiddelijk aan de slag gegaan
en dit is het resultaat ...







Jammer dat het allemaal met regenachtig weer getrokken is,
maar de zon zal nog wel komen hoop ik ...
Voor de eerste keer vind ik het best wel meevallen !
Grtz
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Even experimenteren met m'n nieuwe camera ..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Wat een mooie foto's van drie prachtige honden!
Het ziet er heel professioneel uit, ik vind de 2e foto heel bijzonder

3 doggies 
Dat is een hele fijne camera, ik heb hem ook! Ookal gebruik ik hem eigenlijk nooit.
Maar wel al heeeel veel mooie foto's mee gemaakt!
Heb je er nog een extra lens op gekocht of nu de standaard 18-55mm erop?

Ik heb er de 18-55 mm
en de 75-300 mm bij,
het lijkt me inderdaad een zeer fijn toestel ...
Grtz
3 doggies 
Dat is een mooie combi!
Als je de 18-55 nou niet zo fijn vind uiteindelijk (dat had ik), of je mist het stukje bereik tussen die twee lenzen in, kan ik je aanraden eens naar de sigma 17-70 met Canon vatting.
Echt een fantastische lens! Maakt mooie foto's, en het bereik is ideaal, die heb ik er altijd opzitten op vakantie of als we een dagje weggaan en ik kan niet allemaal extra lenzen meenemen.
Heb ook een boek speciaal voor de 500d. Maar als je iets wilt weten of je kunt het niet vinden, stuur gerust een PB-tje

@Jacqueline en Benji, Heel erg bedankt voor de informatie,
en als er problemen of vragen zijn langs mijn kant
hoor je er wel van ...
Grtz
3 doggies 
mooie foto's!!! Geniet van je camera!! De 500D is een goede keus hoor, zeker om mee te beginnen. Je kunt altijd nog uitbreiden met meer lenzen e.d. of een ander toestel kopen..
Voorlopig kun je hier heeeel veel mee spelen!!
Veel plezier van je camera!!!!
3 doggies 
Mooie foto's. Heel veel plezier met je nieuwe camera.
We hopen nog vaak veel mooie foto's van je te zien.
prachtige honden heb je.
3 doggies 
Prachtige foto's!
Veel plezier met je camera, je zal vast heel veel foto's gaan maken.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Even experimenteren met m'n nieuwe camera ..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?