
Hallo,
Mijn Hondje laat ik zeker 3x per dag uit en dan doet ze haar behoefte gewoon echt niet met wandelen ik heb het echt nog geen een keer gezien met uitlaten.
achterom in de tuin doet ze haar behoefte wel.
wat kan ik nu het beste doen???
reacties zijn van harte welkom!!
liefs Robin
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pup van 12 weken plast en poept niet met wandelen?? help??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Niet meer in de tuin laten en veeeeeeel meer naar buiten gaan.
Doordat jij maar 3 keer per dag gaat is alles veel interesanter dan te ontlasten want dat mag ze immers in de tuin doen.
Iedere keer na spelen/eten/slapen etc naar buiten dus gemiddeld is dat elk uur.
Snachts ook niet de tuin in doen maar ook even naar buiten.
Binnen no time gaat ze het buiten doen.
Zodra ze iets buiten heeft gedaan kan ze natuurlijk wel weer in de tuin spelen.
met 12 weken,moet een pup er wel 10x per dag uit,
3x daags is veel te weinig

Vaker wandelen! Elke keer als ze iets anders gaat doen, dus: na het spelen, na het slapen, na het eten, als ze even loopt te snuffelen. Als je haar in de tuin laat en ze doet daar iets, leert ze dat dat de juiste plek is. Als je 3x per dag gaat wandelen is ze zo druk met de wijde wereld te ontdekken, dat ze geen tijd heeft om te plassen of poepen. Als je elke keer dat ze naar buiten gaat, ook met haar wandelt, leert ze vanzelf dat dat de plaats is waar het hoort. De eerste keer dat je dit doet, blijf je gewoon net zolang 'wandelen' dus buiten de tuin wachten, totdat er geplast of gepoept is. En dan is ze de allerbeste hond ter wereld, je beloont met een hoog stemmetje 'goed zo!' of 'braaf!' ofzo en geeft haar een brokje. Zo leert ze dat buiten de tuin iets doen, een feestje is.
Enne,geduld is heeeeel belangrijk!
Succes met je hondenbaby!

Dat gaat heel veel wandelen worden, 3 keer per dag is voor een pup sowieso veels te weinig en voor een hond die alleen in de tuin de behoefte doet dus ook.. Beste is om de hond dus niet meer in de tuin de behoefte te laten doen, op den duur zal je hond het echt wel doen tijdens het wandelen... Dus om de twee uur naar buiten, na het eten, na het spelen, na het slapen etc... Je zal er echt even tijd en energie in moeten stoppen maar dan heb je ook wat

Ik stond met Mandy en Lodi ik denk wel elk 3 kwartier buiten en ze gingen ook steeds mee met de vaste uitlaat ronden van de oudste hond. Ook al had Lodi alles gedaan in de tuin ze moest gewoon mee zo klein als ze was en ja als het onderweg gebeurde eindeloos beloond en binnen no time wilde ze het niet eens meer in de tuin doen. Maar 3x op een dag voor een pup is echt veel te weinig.

) weten andere hp-ers niet hoe snel ze je van advies moeten dienen!

Inderdaad, na het slapen, na het spelen, of als ze even lopen te snuffelen meteen naar buiten.. Zo hebben wij het ook gedaan.. En uiteraard heel goed belonen als ze het buiten doet.. Maar de incidentjes binnen duren nog wel even hoor.. Succes!

zo was het ook bij mijn pup
maar ik deed hem niet zovaak in de tuin
ik heb gewoon 1 keer een grote wandeling gemaakt met spike(mijn pup)
en hij had toen voor de eerste keer geplast meteen een snoepje gegeven en dan het zelfde doen met poepen
en nu poept en plast hij alleen buiten

Voor zindelijkheid bestaat een heel handig trucje, en het kost wat werk maar ze zal beseffen dat ze het echt buiten moet doen en niet meer in de tuin of binnen.
Na elke slaapbeurt, speelbeurt, eetbeurt etc neem je je hond mee naar buiten. Ga elke keer naar dezelfde plek op een grasveld bijvoorbeeld en blijf daar staan. Loop geen rondje (hooguit 1x een meter en dan weer terug) Blijf hier 5 minuten staan. Je hond heeft dan de kans om te plassen en/of zijn ontlasting te doen. Hij heeft ook de tijd om te ontspannen en om aan iets anders te denken dan de leuke blaadjes en geluidjes (daardoor raken ze afgeleid en denken ze niet meer aan plassen). Heeft ze na die 5 minuten nog niets gedaan dan ga je weer naar binnen. Binnen zet je haar in haar bench (die je al klein hebt gemaakt zodat hij alleen maar kan slapen en niet kan lopen of dergelijke en dus ook niet haar plekje kan vervuilen). Na 5 minuten haal je haar er weer uit en ga je weer naar het plekje toe om daar vervolgens weer 5 minuten stil te staan. Herhaal dit totdat ze iets heeft gedaan. Houd in de gaten wanneer je hond zijn ontlasting doet, dan kun je uitrekenen of ze alleen wilt plassen of ook zijn ontlasting moet doen. Beloof haar uitbundig als ze heeft geplast (niet wanneer ze bezig is want dan kan ze schrikken en weer stoppen). Ga daarna weer naar huis en de volgende keer doe je dit weer.
Wanneer je denkt dat je hond het in de gaten heeft kun je ook een rondje gaan lopen. Ga wel weer eerst naar die plek en ga daar 5 minuten staan. Heeft ze alles gedaan dan kun je verder gaan met je rondje.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pup van 12 weken plast en poept niet met wandelen?? help??" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?