Cleo, Engelse Stafford, zoekt een goede thuis

170 reacties · pagina 6 van 6

Boogy

25 juli 2011, 18:02

"

franse bulldog en een engelse is wel een verschil hoor ;-) "


ja ja dat weet ik hoor ;-)


dit was onze Heathcliff van de Molen de hoop of te wel Cliff

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Cleo, Engelse Stafford, zoekt een goede thuis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Djairo

25 juli 2011, 20:57

"
dit was onze Heathcliff van de Molen de hoop of te wel Cliff "


is wel ff een wereld van verschil een engelse staff kwa energie niet dan ;-) die hebben een stuk meer lucht....vriend van me heb er 1 die is niet vooruit te branden :-D vindt ze wel leuk ook alleen veel gezeik met de adem enzo.

flex

26 juli 2011, 02:59

Ik vind het een beetje een vreemd verhaal.
Even samenvattend, heeft je vriendin 2 honden waarvan 1 stafford.
Deze hond is nu 6 jaar oud.
De hond heeft 2 x gebeten en gegromd naar iemand die haar uitdaagde.
Zit afzonderlijk buiten bij afwezigheid van haar baasje omdat ze anders alles kapotbijt door haar verlatingsangst.

Ik vraag me af, waar dit gedrag vandaan komt. Heeft je vriendin deze hond al als pup gehad of heeft ze meerdere baasjes gehad?
Een hond gaat namelijk niet zomaar dit gedrag ontwikkelen, hier gaat wat aan vooraf.
In hoeverre moet je de hond uitdagen tot hij gaat bijten.
Toch is dit geen acceptabel gedrag van een hond. Dit wijst op wantrouwen.

Welke proffesionele hulp heeft je vriending gezocht om dit gedrag te veranderen?
Het lijkt me niet bevordelijk om een hond met verlatingsangst op te sluiten in een kooi.
Om deze hond te helpen zou je echt moeten weten waar dit gedrag vandaan komt.
Ik ben bang dat deze hond een doorgeefhond gaat worden omdat er niet genoeg onderzoek en moeite gedaan wordt om zijn angsten weg te nemen.
En laat je vriendin hier zelf haar verhaal doen. Gedrag is echt te veranderen, maar je maakt het groter door haar weer naar een zoveelste baasje door te schuiven die het moet oplossen.

Kath

26 juli 2011, 11:55

Melissa tof dat jij je inzet om voor Cleo een goed baasje te vinden.
Ik duim dat er iemand geschikt opduikt, iemand met veel ervaring en geduld en weet waar die mee bezig is want dat verdient die hond.

Een hond blijft altijd een hond. Hij kan het niet zéggen, de kans dat die eens knipt is er volgens mij altijd, hoe doodbraaf hij ook is. Zeker als er kinderen bij zijn, ben ik altijd dubbel op mijn hoede.

Boogy

26 juli 2011, 12:42

"

is wel ff een wereld van verschil een engelse staff kwa energie niet dan ;-) die hebben een stuk meer lucht....vriend van me heb er 1 die is niet vooruit te branden :-D vindt ze wel leuk ook alleen veel gezeik met de adem enzo. "


Zeker te weten, maar deze Bull was voor een Bull ook behoorlijk actief totdat hij inderdaad problemen kreeg met zijn ademhaling en er 1 x bijna in was gebleven. En snurken dat hij kon, maar dat doet Boogy ook.

Miora,pebbles en quiz

26 juli 2011, 17:07

goh, pebbles is ook behoorlijk actief hoor! :-) vraag dat maar aan de mensen die meegegaan zijn naar de zeewandeling in blankenberge 20 maart! =)

k zou zelfs durven zeggen actiever dan veel staffords die ik ken. maar dat is natuurlijk van hond tot hond verschillend.

Djairo

26 juli 2011, 18:32

" goh, pebbles is ook behoorlijk actief hoor! :-) vraag dat maar aan de mensen die meegegaan zijn naar de zeewandeling in blankenberge 20 maart! =)

k zou zelfs durven zeggen actiever dan veel staffords die ik ken. maar dat is natuurlijk van hond tot hond verschillend. "


pebbles is een franse,en die van boogy was een engelse das een wereld van verschil ;-)

Sanny en Purcy

26 juli 2011, 20:30 3 doggies

Hallo Mellisa,

Als ik jou was zou ik in over;eg met de modjes een nieuw topic openen over het plaatsen van Cleo.
De hele disscussie lijd af van de vraag voor herplaatsing.

Heel veel succes! Ik hoop dat hij snel een geschikte baas vind!

chrisgoedgekeurde fokker

27 juli 2011, 11:53 3 doggies

Ik sluit me aan bij Sanny, een nieuw topic, met niet teveel neveninfo. Eerst kijken of iemand serieuze interesse heeft.

isabelle

29 juli 2011, 20:43 3 doggies

ik heb niet het gehele topic gelezen, maar woont ze toevallig id buurt van groningen stad?

Dan wil ik eventueel iig wel met haar trainen en lopen, voor zolang ze nog geen nieuw thuis heeft gevonden.
Ik ben net weer ns ontslagen O-) :-D (ik had zelf al ontslag genomen maar die werd niet geaccepteerd)
Dus heb voorlopig nog wel even de tijd en het is voor mij ook een mooie train optie :-D

isabelle

30 juli 2011, 04:10 3 doggies

Das net even iets te ver weg ;-)

s6 met een nieuw thuis vinden!Hoop voor haar dat dat er snel zal zijn. :-)

stefan

12 augustus 2011, 22:18

Een hond die naar mensen gromt of bijt is niet goed Maar ze is teminste wel eerlijk dat de hond dat gedrag heeft getoond er zijn maar weinig mensen die dat in de tekst zetten. (respect)

We hebben hier een labrador (6jaar) die ook bijt als die een bot heeft of aan het eten is. Maar buiten dat om is die zeer lief en gehoorzaam.

Daarnaast 2 staffords die alles toelaten.

Machtel, Romeo en Luca +

17 augustus 2011, 22:35 3 doggies

Volgens een gedragsdeskundige worden te veel honden afgemaakt, wat absoluut niet nodig is.
Als een hond bijt heeft dat een reden.
Een hond bijt niet zomaar.
Veel van de honden die bijten, doen dat uit angst.
Al die enkeltjes dierenarts waar hier over gepraat wordt, vind ik vreselijk.
Mijn Luca is jaren geleden bijna gedood door een pitbullachtige, dat was de schuld van de baas.
Moet ik dan melden dat de hond dood moet ?
En de baas alleen een berisping krijgen en weer een andere hond neemt, waarmee hij ook weer verkeerd omgaat ?
Ik kan niet zomaar een mening vormen over een hond die ik niet ken.

.

17 augustus 2011, 22:42 3 doggies

hallo cleo,

even nieuwsgierig of het ondertussen al gelukt is om een mandje voor Cleo te vinden ?

.

17 augustus 2011, 22:52 3 doggies

sorry typfoutje ... fijn zo'n nieuwe telefoon O-) ! Moet natuurlijk melissa zijn O-)

Miranda

12 september 2011, 18:28 3 doggies

Awh wat een leukerd!
Zou een leuk maatje zijn voor Daddy.

Maar helaas dat ik er geen hond meer bij mag.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

12 september 2011, 18:44 3 doggies

Het herplaatsverzoek loopt al 2maanden.
de kans dat Cleo hier op HP haar nieuwe baasje gaat vinden is erg klein.

Omdat we ook andere herplaatsers de kans willen geven gaat dit topic op slot.

Mocht er iemand zijn die graag meer van Cleo wil weten, kan er contact opgenomen worden met Melissa via een PB

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Cleo, Engelse Stafford, zoekt een goede thuis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^