Hallo hondenvriendjes,
Met dit warme weer is het vaak afzien voor ons honden, maar het brengt ook een hoop voordelen met zich mee.
Heb van m'n vrouwtje een nieuwe koelband gekregen. Vond hem eerst niet stoer hoor.. M'n vrouwtje legde het bandje in de mand (in de dierenwinkel). Ik natuurlijk meteen snuffelen en dacht: blauw met bloemen? Hallo, ik ben een stoere Jackie reu, maar toen ik hem eenmaal omhad vond ik hem toch eigenlijk wel vreselijk stoer. Wat vinden jullie?
Enne.. Met dit warme weer komt er een hoop lekkers uit de vriezer voor mij --> een Kongijsje, m'n frozen bone of een fles met bevroren water waar ik tegen aan kan liggen. Kunnen jullie daar ook zo van genieten?
Enne.. Soezen is de zon is ook geen probleem voor mij en wordt het te warm? Dan verkas ik gewoon mét kussen en al naar de schaduw óf ik ga binnen op het kleed liggen.
En een lachebekje opzetten is ook geen probleem met dit warme weer.
Pootje van Melo.








3 doggies












