Welk jaargetijde is favoriet bij jullie honden?

49 reacties · pagina 1 van 2

Kobus & Cas

25 mei 2011, 18:05

Iedere hond heeft vast wel een jaargetijde waarbij je aan hem/haar kunt merken dat ze fijn vinden.

Zo vindt Kobus de herfst heel fijn. Het is lekker koel, dus hij is enorm energiek en speelt en wandelt het liefst de hele dag. De winter vindt hij iets té koud volgens mij, vooral als er sneeuw ligt. Hij geeft geen kik hoor, dat niet, maar af en toe, als hij moet plassen, zie je hem bibberen ;-)
De lente vond hij ook nog wel fijn, hij ging lekker in het zonnetje te liggen, maar hijgde wel sneller en was ook sneller moe als in de winter en herfst. De zomer weet ik nog niet, maar ik ga ervan uit dat dat hetzelfde zal zijn als de lente, maar dan nog iets erger... Hij wil nu al af en toe niet meer spelen O-)

Sara vond de winter juist geweldig! Lekker koud en die sneeuw... Fantastisch! Maar Sara heeft dan ook een heerlijk warme vacht. Afgelopen jaar ging het helaas niet zo heel goed met Sara in de winter; door de kou kreeg ze erg veel last van haar HD. Aan warm weer vindt Sara het super dat ze weer mag zwemmen, maar om het warme weer zelf geeft ze niet zo veel. Ze slaapt dan erg veel en ligt altijd in de schaduw, behalve als ze net gezwommen heeft. Nu denk ik dat Sara ook de herfst het fijnst vindt, omdat het dan nog niet zó koud is dat haar botten zeer gaan doen, maar ook weer niet te warm. Of de lente, want dan kan ze zwemmen en het is niet te warm...

Hoe zit dat bij jullie honden?
En was het vroeger anders? (zoals bij Sara)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welk jaargetijde is favoriet bij jullie honden?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

judith

25 mei 2011, 18:08 3 doggies

zaza is gek op de zomer.. ze ligt het liefst de hele dag in de zon... zelfs als het heel warm is houdt zij het erg lang vol.

masha denk ik toch wel de lente... die houdt wel van droog weer, maar het moet niet te warm zitten dan zit ze de hele dag binnen :-)

en jayla denk ik de herfst... ze is gek op alles wat met water te maken heeft en als het dan flink heeft geregend liggen er overal van die lekkere modderplassen waar je in kan rollen.. O-) voor jayla het paradijs!
al is ze ook wel erg gek op warm weer.. ze is nu ook de hele dag in de tuin aan het scharrelen..

Jana & Romi

25 mei 2011, 18:09 3 doggies

Hier ook de zomer, maar vooral tijdens de schemering, dan is het nog warm maar er is toch een klein windje :-D ze is gek op de warmte !

Judith en Sammie

25 mei 2011, 18:10 3 doggies

Ik denk voorjaar bij Sjon, niet te koud en niet te warm. En lekker hoog onkruid in de kanten om doorheen te rennen.

S&F.

25 mei 2011, 18:20 3 doggies

De winter!

Flex kan zijn geluk niet op in de kou en de sneeuw, merk aan hem dat hij zich ook gewoon fijner voelt in de winter! (Heeft hij niet van een vreemd, ik heb precies hetzelfde.)

Hij zwemt dan ook nog steeds en spelen doet hij veel liever in de kou :-D

Kobus & Cas schreef het onderwerp

25 mei 2011, 18:44

Haha Willemijn, verrassend! :-D

Miora,pebbles en quiz

25 mei 2011, 18:46 3 doggies

hier weet ik het nog niet honderd ,procent, maar ik denk herfst en lente voor pebbles, lente en winter voor yuna.

yuna houdt van de sneeuw, maar ook van de zon :-) té warm en ze wordt loom.

Pebbles houdt van tussenin temperaturen (15 graden = ideaal) maar dan weer niét van regen. :-) gelukkig heeft ze haar mooie regenjasje ^^

MYRIAM

25 mei 2011, 18:50 3 doggies

de zon. hier heb alles een hekel aan regen wind en onguur weer

Kobus & Cas schreef het onderwerp

25 mei 2011, 18:53

Haha Myriam! :-D Wat een watjes O-)
(grapje hoor ;-) )

corrie koopman

25 mei 2011, 19:04 3 doggies

Isa en Bowie vinden het voorjaar wel het lekkerst.Ze houden niet zo van het hele warme weer.

jo

25 mei 2011, 19:06 3 doggies

alle jaargetyden
Voor ons freddy hoeft de hitte niet meer 18 graden is warm genoeg voor ons oudje.
Maar me terriers vinden zomer leuk want zwemtyd als er geen blauwalg is.
Herfst banjeren door de bladeren.
winter sneeuw pret.
en de lente is het genieten van het voorjaarszonnetje ;-)

Uma & Joker

25 mei 2011, 19:07 3 doggies

Mijn oppashond Mojo is helemaal gek op de winter! Maar dan wel als er sneeuw ligt! En ook een heel dik pak :-D Dat vind hij geweldig :-)

* ~ ... Sandra, Zyko, Lloyd & Yuna ... ~ *

25 mei 2011, 19:29 3 doggies

Hier van elks wat,
Zyko, onze berner is een echte winterhond,
van sneeuw en kou krijgt ie niet genoeg,
en Lloyd, onze sheltie, is een voorjaarshondje,
dus de lente, hij kan uren liggen luieren
onder de heerlijke zonnestraaltjes,
Grtz

Aaltsje en Sam

25 mei 2011, 22:01 3 doggies

Dat is denk ik toch de winter. En dan vooral als er sneeuw ligt. Helemaal gek is ie erop.

Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

25 mei 2011, 22:01 3 doggies

het najaar ;-)

Niet te warm en in het bos is het een grote blubber bende ;-)
Ze vinden het geweldig :-D :-D

Evelien & Midas

25 mei 2011, 22:04 3 doggies

Winter en herfst denk ik. Is hij zo lekker vol energie. hij houd echt NIET van warm weer. is hij de hele dag lui en dat vind hij helemaal niks. hij wil altijd wat doen. Hij heeft het ook snel warm maar hij heeft ook echt een dikke herder vacht!

Tessa

25 mei 2011, 22:11 3 doggies

Voor Trubbels is dat ook de winter!!

ik denk 2 redenen: Geen Onweer en geen luchtbalonnen ;-)

Sharon & Nikita

25 mei 2011, 22:21 3 doggies

Voor Nikita is de lente en de herfst.

De winter vind ze helemaal niks, vooral als er sneeuw ligt.
De zomer was afgelopen jaar veel te warm voor d'r, ze lag te hijgen en puffen op de plavuizen in de badkamer en was niet in beweging te krijgen.

De herfst vind ze geweldig met alle blaadjes. Daar kan ze uren mee spelen.
En de lente is leuk vanwege het hoge gras en alle beestjes die er ineens weer rondlopen.

ria&aika

26 mei 2011, 00:33 3 doggies

aika is 'swinters helemaal in dr element.ligt dan liefst de hele dag buiten in de sneeuw.
en 'szomers veel minder energie en sloom,behalve als we gaan zwemmen dat houdt ze wel uren vol. :-D

Amber & Lootah

26 mei 2011, 00:41 3 doggies

Lootah houdt van de winter. Hij is gek op sneeuw en hij heeft best wel last van de wartme als het zo heet is steeds.

Jimmy heeft meer met zonnig weer. Sneeuw en nattigheid vind hij niet zo geweldig. Maar lekker in het zonnetje chillen... Prima :-D

Hanna

26 mei 2011, 01:00 3 doggies

Ze vinden hier alle jaargetijden wel fijn.


Lente, veel snuffelen tussen het jonge groen. Jonge grasjes eten. De schotse hooglanders lopen dan weer los...dus koeiepoep om in te rollen!!!!
Zomer, heerlijk in het zonnetje en veel zwemmen als het verantwoord is, alleen de straat niet als het heet is.
Herfst, door de bladeren dollen.
Winter, leuk de sneeuw, en vooral de verbazing dat het water hard is.
Vooral de kachel waar je lekker opgerold voor kan liggen slapen. Als het koud is en wij nat van de sneeuw zijn, de warme handoek die ligt te wachten.

Sandra en Fleurtje

26 mei 2011, 07:03 3 doggies

Ik moet het nog gaan ontdekken met Fleur.

Lotte

26 mei 2011, 07:17 3 doggies

Absoluut bij allevier de zomer! Heerlijk lekker zwemmen en in het zonnetje liggen!

Maar als het echt heel warm is, dan toch liever de winter!

Shamilla & Zena

26 mei 2011, 07:43 3 doggies

winter, hoe kouder en witter des de beter..

zena heeft een hele lange zomervakantie.. en in de winter zijn we erg fanatiek met sporten..

Japjes

26 mei 2011, 07:47 3 doggies

hier de lente :-D zijn ze veel actiever

Lotte&Guus de Golden*

26 mei 2011, 08:03 3 doggies

in de winter en lente
hij vind het even leuk denk ik

in de winter is hij heel engergiek en in de lente gaat hij achter de pluisjes aan en doet lekkere dutjes

team Shadow

26 mei 2011, 08:56 3 doggies

Roxy vind de winter heerlijk, maar op de andere getijden is ze ook erg dol.
Ze is meestal even hyper (helaas...) en weet er altijd wel weer iets leuks van te maken.
In de winter spelen met sneeuw, in de herfst met bladeren, in de lente tussen alle bloemen snuffelen, en in de zomer lekker zwemmen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Welk jaargetijde is favoriet bij jullie honden?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^