Hier Hiep Hoera onze Rufus is 1 jaar!!

27 reacties

Kenny*Melissaa*Rufus (L)

25 mei 2011, 08:30

Hiep Hiep Hoera onze Rufus is 1 jaar!!

Onze Rufus is 1 jaar geworden, maar nog steeds gedraagt die zich als een puppy, en niet als jonge hond. Hij denkt nog steeds dat die een klein puppy hondje is, zoals die altijd bij je op schoot komt liggen (maar dat gaat haast niet meer met 30kg).

Rufus heeft van de buren een nieuwe bot gekregen en van ons krijgt die een nieuwe mand of een lekkere dikke kussen! (zijn er nog niet uit wat we nemen een mand of een kussen) En vandaag gaan we lekker met hem wandelen en verwennen!! :-D

Gefeliciteerd Rufus, Hou van je lieverd.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hier Hiep Hoera onze Rufus is 1 jaar!! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Natascha en bono

25 mei 2011, 08:35

van harte rufus , je word al lekker verwend
baasje ook van harte met rufus ;-)

joke&taat

25 mei 2011, 08:35

Als eerste van harte gefeliciteerd

Heb het topic even verhuisd naar verjaardag en feest

IN

25 mei 2011, 09:31

Gefeliciteerd Rufus :-D

Gio en Kyra

25 mei 2011, 11:09

Gefeliciteerd Rufus, 1 jaar is toch wel een mijlpaal.
Gio en Kyra :-D :-D

Kenny*Melissaa*Rufus (L) schreef het onderwerp

25 mei 2011, 11:58

Ik wil namens Rufus, mijn vriend en mijzelf, iedereen bedanken voor de leuke reacties en de leuke felicitaties plaatjes :-D

Viviane

25 mei 2011, 12:14

RUFUS,maak er een knaldag van,gefeliciteert met je eenjarig bestaan.vandaag goed feesten,en maak er een gezellig dagje van.En sweet dreams op je nieuwe kussen of mand. :-D Smikkel en smakkel van Pruts en Body :-D

eddy

25 mei 2011, 14:16

Gefeliciteerd maak er een leuke dag van met dit mooie weertje.Groeten

Sasch&de 2 idioten ^.^

25 mei 2011, 14:37 3 doggies

Gefeliciteerd Rufus en baasjes! We komen zo wel even buurten.

Er is hier ook iemand die heeeeeeeel graag naar jullie toe wil haha. Zorran, de zeurpiet bij de achterdeur O-) Omdat ie z'n zin niet krijgt, gaat ie de prullenbak maar omgooien en weer verder piepen en zeuren.

Liefs de buren xD

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

25 mei 2011, 22:41 3 doggies

Wat een geluk dat je baasjes je meegenomen hebben. Wat zul je al veel gespeeld hebben en op de schoot gelegen.. Mja... half toch :-)

We zullen het niet verder zeggen dat je nu al een jaar bent ;-)
Maar toch van harte gefeliciteerd lieverd :-)

Anita

26 mei 2011, 22:57

alsnog VAN HARTE GEFELICITEERD!!
Nog vele mooie jaren erbij gewenst!

corrie koopman

27 mei 2011, 10:49

Beetje laat maar als nog gefeliciteerd met je verjaardag.En nog heel veel mooie honden jaren.Poot van Isa en Bowie. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hier Hiep Hoera onze Rufus is 1 jaar!! " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^