Hoi hoi allemaal,
Zoals je misschien hebt gezien staat de waardering knop weer op de hondenpage. Met deze knop kun je aangeven hoe waardevol je een onderwerp vindt. Als je een antwoord goed vind kun je dat aangeven en als je een antwoord niet goed vindt kun je dat ook aangeven.
De waardering die je krijgt kun je dan op je profiel terug vinden. Dit kan je samen met de doggies helpen in te schatten hoe je een antwoord van iemand kan interpreteren.
Zo hoopt ik dat de mensen die anderen proberen te helpen een hoge waardering krijgen en dat iedereen dat kan zien !
Ik hoop ook dat mensen die ruzies uitlokken of dingen als blafbanden aanprijzen van jullie een lage rating krijgen.
Momenteel zijn de ratings nog niet heel erg representatief maar voor veel bezoekers klopt het al aardig. Ik hoop dat iedereen er gebruik van gaat maken !
Arjen















