In de titel staat de vraag al, maar even de verdere uitleg.
Ik heb dus het idee dat ik verkeerde signalen geef bij thuiskomst.
Andor ligt niet in een bench maar Vast in de woonkamer, nu zullen er mensen zijn die zeggen, VAST?!?.
Ja, want meneertje heeft een hekel aan de bench, heb er alles voor geprobeerd maar het werkt gewoon niet, hij en de bench, en gezien hij nog wel sloopt ligt hij dus vast.
In de bench krijste hij alles bij elkaar, en nu die gewoon in huis ligt is hij muisstil als ik weg ben.
Nu is het dus altijd het zelfde liedje, als ik thuiskom dan ligt ie laag, oren in de nek en heeel zachtjes kwispelen. Lijkt bijna of hij toch stout is geweest, of gewoon bijna bang is van mij ofzo. Geen leuke aanblik dus.
Nu vermoed ik dus dat ik verkeerde signalen afgeef aan hem. Misschien dat ik onbewust wel denk dat hij iets heeft gedaan en onbewust ook mijn houding op die manier veranderd waardoor hij zich zo voelt.
Wat ik wel weet, het probleem ligt bij mij en zeer zeker niet bij Andor, ik heb waarschijnlijk een fout in mijn houding/signalen. Maar weet iemand hoe ik dit kan voorkomen? ik vind het gewoon sneu voor dat ventje.
Heeft iemand dit ook is gehad? en wat was je nieuwe motto bij binnenkomst om te voorkomen dat je verkeerde signalen af zou geven?



3 doggies



)