nieuwe GROOT kussen nodig voor Pim, iemand suggesties????

18 reacties

TZN

2 april 2011, 17:14

Pim heeft nu een mand met een groen kussen erin, maar dat kussen is helemaal versleten. En het is dus tijd voor iets nieuws.

Eerst wilde ik een orthobed van zooplus nemen

Alleen mexx paste hier al amper in (in de grootste maat), dus ik betwijfel of Pim er wel in gaat passen.

Nu dacht ik ook nog aan de fatboy:


Maar daar heb ik ook nog wel m'n twijfels bij of het wel lekker ligt, er staan er namelijk veel op marktplaats omdat de hond er niet op wil liggen.....

Maar goed,
Ik ben dus opzoek naar een goed, groot kussen (wel liefst van 120 bij 80? of zoiets) En mijn budget is maximaal 100 euro. Dus iemand nog suggesties????

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "nieuwe GROOT kussen nodig voor Pim, iemand suggesties???? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Mirjam en Curly Koda

2 april 2011, 17:16 3 doggies

ik lees hier vaker op het forum dat ze een ikea kindermatras kopen en daar en hoes om maken. Dat hoeft niet te duur te zijn.

TZN schreef het onderwerp

2 april 2011, 17:19

ja, mirjam,
die hebben we ook ja,
Die ligt in de schuur voor hem ('s zomers, dan is het daar lekker koud en dan ligt hij daar graag), maar die is dus eigenlijk te smal voor hem. Dus dat is jammergenoeg geen goede oplossing voor binnen :'(

Mirjam en Curly Koda

2 april 2011, 17:21 3 doggies

en bij zooplus hebben ze daar geen kussen die groot en breed genoeg zijn.

Mirjam en Curly Koda

2 april 2011, 17:22 3 doggies

Ik vind die van fatboy wel heel mooi maar ja als ze er niet lekker op liggen schiet dat ook niet op.

Anoniem (gast)

2 april 2011, 17:28

Hee,

Bij Yoyopets.nl hebben ze mooie zitzakken/hondenkussens.
Mijn honden vinden ze volgens mij echt heerlijk liggen.
Ze zijn ook erg leuk, met bijv. de naam van je hond erop.
Maat L is volgens mij 125 x 90 cm. en 62,95.
Niet zo duur, dus!

Succes ermee.
Groetjes.

Maud

2 april 2011, 17:28 3 doggies

Ik heb hier twee biabedden, je hebt ook een goedkopere versie van Ploegy volgens mij. Kleedje/dekbed erin en snurken maar ;-)

TZN schreef het onderwerp

2 april 2011, 17:32

mirjam,
ja, die zijn er wel, maar niet altijd zijn de recensies even goed ;-)

En nu hoop ik dus via deze weg toch aan een goed kussen te komen. Mij lijkt dat er hier zat mensen met velen kussens ervaringen hebben O-)

Mexx

2 april 2011, 17:36 3 doggies

Haha, meet Pim eens op :-D Voet tot schouder (schofthoogte) en kont tot borst.
Mexx ligt er echt heerlijk in hoor, de mand hoort ook wel echt om het lichaam te sluiten.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

2 april 2011, 17:36 3 doggies

witjes verzendhuis, prachtige vetbedden voor heel weinig, je kan eens kijken daar, en de verzendkosten zijn heeeeeel laag.

ik heb een pracht vetbed voor bamse, van 150 x 150 voor 18 euro, verzendkosten vijf euro, bestel je wat meer, dan is het gratis de verzendkosten.

Nicky_The (niet meer actief)

2 april 2011, 17:39 3 doggies

Wij hebben buiten een dikke Xtreme all weather Doggy bag (zit zak). Hij ligt al een heel jaar buiten en ziet er nog goed uit. ik vind het zelf ook heerlijk liggen en als hij vies is spuit ik hem af met de tuinslang en hij is zo weer droog. Ik vind ze ideaal..
Mijn pup is er ook dol op. Mijn oude herder van 11 jaar niet omdat hij wat stijf en stram is. Hij kan er moeilijk uit komen omdat het kussen zich naar de druk vormt, dus naar het lijf dat erop ligt. (er zitten piepschuim balletjes in).

Dribbel heeft van hetzelfde merk ook een plat kussen in haar mand liggen. Hier zit gewoon een vulling in (geen balletjes), maar is wel weer all weather en dus simpel met een sopje of tuinslang schoon te maken.

Wat mij opvalt is hoe alles heel blijft..

Ze zijn ook anti allergie.

Waka, Robi, Joy, Abby en het vrouwtjegoedgekeurde fokker

2 april 2011, 17:39 3 doggies

en gewoon een 2 persoons dekbed kopen, en dat dan lekker opvouwen? lagen ze bij ons ook heerlijk op ;-)

moet je gewoon ff kijken waar het niet zo duur is, of anders 2 keer een 1 persoons dekbed, is bij de ikea vast ook niet zo heel duur.....

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

2 april 2011, 17:41 3 doggies

http://uw-huisdier.nl/orthobed-hoekig.html

Een rechthoekig orthobed? Grootste maat iets maar iets kleiner dan jij hierboven aangeeft. in elk geval 10 cm breder dan een kindermatras.

Het fijne is dat het steviger is, niet zo meegeeft als een fatboy. Ik heb daar om die reden minder goede ervaring mee, de hond komt er moeilijker af en het glijdt veel meer.

judith

2 april 2011, 17:44 3 doggies

haha.. wij hebben gewoon een oud peutermatras gepakt.. daar een dekbed overtrek omheen gedaan en ze hebben een mega kussen waar ze met z;n 3-en makkelijk op kunnen.

de kussens van dierenwinkels waren hier altijd zo stuk (jayla houdt nogal van kauwen ) maar het matras is nu al een hele tijd nog helemaal heel. dus ook nog steviger ook

Remie met sledehondenteam Silver linings

2 april 2011, 17:58 3 doggies

Je kunt ook zelf iets maken.

Uitvinden wat pim lekker vind liggen, (inhoud oude kussen misschien?)

en daaromheen een hoes maken/kopen lijkt me niet erg moeilijk. O-)

Jits

2 april 2011, 18:03 3 doggies

Wij hebben een ligkussen van de kussengigant voor Atta:

Mooi groot, 100x140, Altair ligt er prima op en ze zijn niet al te duur (42,50, hoewel hij mijn uberoude stoffen zitkussen van 10 euro nog fijner wel vind ;-) ). Moet wel zeggen dat er bij ons altijd een fleecedekentje op ligt, dat maakt hem toch iets zachter. Je hebt ze ook in stof voor dezelfde prijs.

http://www.kussengigant.nl/

TZN schreef het onderwerp

2 april 2011, 18:05

Hm,
Loes zal hem zo eens meten, want als jij denkt dat het zou passen....
Dan vind ik dat wel een goed idee (dat kussen) ;-)

TZN schreef het onderwerp

2 april 2011, 18:05

En rest bedankt voor de andere tips,
Ik zal ze zeker allemaal eens bekijken enz.

Nika

2 april 2011, 19:23 3 doggies

Ik vind deze kussen super goed.
Gaan niet stinken en de hoes is makkelijk te wassen.
Heb zelf m'n kussen wel extra gevuld met bolletjes, maar dat is persoonlijk.

http://www.hondenbed.be/2?land=be

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "nieuwe GROOT kussen nodig voor Pim, iemand suggesties???? " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^