

IK LIEP MET JE MEE TOT DE REGENBOOGBRUG..........EEN KNUF EEN
AAI..........EEN KWISPEL .........EEN TOT ZIENS........EN TOEN LIEP IK HEEL LANGZAAM TERUG.
Vandaag, 2 april 2011, hebben we afscheid genomen van onze allerliefste Mickey.
Mickey is vredig en rustig ingeslapen. Hij kon de strijd met de ziekte van Chushing niet winnen. Hij wordt in zijn dekentje, meegekregen uit Spanje, gecremeerd.
Het was een heel byzonder afscheid. We zullen je missen mannetje.
Liefs van ons.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mickey" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Gecondoleerd met dit verlies, wat fijn dat hij rustig, vredig en bovenal met jou aan z'n zijde is ingeslapen... Sterkte de komende tijd.
3 doggies 
wat erg.had hem pas nog bewonderd op je foto s.
heel veel sterkte met dit zware verlies.
3 doggies 
Mooie woorden..
Fijn dat jullie Mickey rustig bij jullie weg hebben laten gaan..
Heel veel sterkte, een maatje afgeven, doet zo pijn.. 
3 doggies 
Ach wat een heerlijk koppie. Wat schrijf je mooi over hem. Heel veel sterkte met de leegte die hij in je leven achterlaat. In je hart leeft hij voor eeuwig.
3 doggies 
Heel veel sterkte met het heengaan van je lieve Mickey
Rust zacht mooie lieve Mickey

3 doggies 
veel sterkte met het verlies van je maatje,in ons hart zullen ze altijd blijven leven!
3 doggies 
Heel veel sterkte gewenst met het overlijden van je mooie hondje.
Hij zal altijd in je herinnering voortleven.
Rust zacht mooie Mickey.

Bedankt iedereen voor de troost.
Ik heb nog niet gehuild. Het is stil van binnen en buiten. Een weemoedige stilte, ook bij mijn andere honden. We troosten elkaar.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Mickey" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?