Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "zijn alle chihuahua zo actief ???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Timo is vrij rustig. Hij heeft meestal 1 moment van de dag dat hij helemaal uit zijn dag gaat en dan rent hij de hele kamer rond. Op de bank, er weer vanaf, op de volgende bank en er weer vanaf en dat gaat dan een poosje zo door.
Zendé is nu 16 weken en hij kan soms heel aardig meedoen met Timo. Maar meestal is hij wel behoorlijk relaxed. Hij sloopt niks van ons, alleen zijn eigen speelgoed, maar dat mag. Hij blaft zelden, eigenlijk alleen als Timo blaft en dat is ook zelden. Eigenlijk heb ik dus 2 hele relaxte honden. Dat is mooi, want dan kan er over een jaar ofzo makkelijk nog 1 bij.

hahahah gerina. hummer sloopt alles en ontsnapt zelfs uit zijn bench. krijgt hij gewoon open. in de bench liggen vind hij ook niet erg. maar zodra hij eruit is , is niks en niemand veilig. alles en overal in bijten. slopen. rijden , noem maar op. echt waar het is een heel druk hondje. dus ben maar blij dat die van jou niet zo druk zijn en kan er zeker nog wel een bij hoor hahahaa .
lineke ja diva is dan ook een echte diva. maar die heb ik nooit geen omkijken naar gehad. die sliep met 10 weken al los in huis. nooit wat binnen gedaan of gsloopt. maar hummer. och jee. dat is echt een rampenplan op dit moment. hij hangt bij mij shih tzi in haar rug en laat niet los en rijden maar.. ja dat gedrag pik ik echt niet hoor. en ze waarschuwen en en hij gaat gewoon door. echt waar. hij geeft niet op hoor dat kleine krengetje
3 doggies 
doorzetten en elke keer eraf halen, anders krijg je straks wel een hele jonge vader
diva ziet er ook een diva uit, een beetje zoals lila hier. als je haar iets vraagt dan doet ze het wel... als ze der zin in heeft
maar ze kent de regels en houd zich daar heel goed aan. geen last van dus

ja ik zet hem er ook iedere keer eraf. nee hoef geen pup en zeker niet van twee verschillende rassen. o nee diva luister wel hoor , ook als ze geen zin heeft. alleen ze is verpest met alles .met eten enzo. moet niet te groot zijn want ze spuigt het uit. terwijl ze het wel kan knauwen hoor. en van zulke dingen heb ze allemaal.
ja nou gerina mijn twee pubers luisteren nu nog beter hahahha
3 doggies 
Kleine hondjes groot karakter.
Zorg dat je duidelijk bent tegen hem, bij zo'n kleintje vind je het allemaal leuk in het begin maar je ziet het ook die kunnen terrors worden.
Ik denk dat kleintjes juist erger zijn dan grote teminste in mijn geval haha.
Ik merk door heel duidelijk de regels aan te geven dat ze het beter doen en minder uittesten van kan ik dat wel of niet doen.
Joy slaapt niet volgens mij maar denkt echt van hmmm wat kan ik nu weer gaan uithalen zodat ik baasje kan uitdagen

ja ene heel groot karakter, maar hij krijgt dezelfde regels als de rest. word geen verschil in gemaakt. en zit ook niet hele dagen op schoot.
o nee accepteer dit gedrag van het begin al niet hoor. maar hij heeft een super eigenwil en ik ga daar dus echt wel tegen in hoor. ik ga niet eerst alles toelaten en dna verbieden. er zijn hier regels en gelden voor alle honden ook voor hem. word geen verschil in gemaakt omdaT hij toevallig een chi is. nee doen we niet aan mee. en kan je ook n iet maken ook tegen over de rest ook he.ja hummer is hier ook een kleine terror jaap hahahhaa. maar komt goed hoor
Mijn chihuahua van 7 maand oud is ook super actief ! ,
Ze wilt constant spelen met mijn andere chihuahua, het is wel niet gemakkelijk hoor! je moet er constant mee bezig zijn en ze is super geweldig ! ook plast en kakt ze bijna overal in huis ! ookal kan ze constant naar buiten ! .. ik ben een beetje ten einde raad , ik heb deze chihuahua aangekocht omdat mijn ander hondje een speel kameraadje zou hebben, nu woon ik nog bij mijn ouders maar binnenkort ga ik alleen gaan wonen op een apartement , ik heb schrik dat het niet goed zal komen .. bestaat er niets voor uw hond rustig te maken ? ..
3 doggies 
3 doggies 
Haha Myriam ja ze zijn lekker actief hè! De meeste die ik ken zijn zo hoor.
Word minder als ze straks door de pup tijd zijn.
Jij hebt gewoon een ADHD chihuahua hihi
3 doggies 
die van mijn moeder is ook zwaar actief...en als het een staff of een pit was geweest was die ook nog is levensgevaarlijk geweest want ze is zo vals als ik weet niet wat...als je de aan haalt en het bevalt er niet bijt ze je gelijk...en kom niet in de buurt van de eten want dan hangt ze ook in je broekspijp...aan de ene kant vindt ik het ook wel weer grappig dat ze zo vel is
de enigste die alles kan doen bij haar is me moeder....wat wel heel vervelend is aan die chi's is dat gekef ze keffen echt om elk ding.....maar het is ook een zwaar actief beesie rennen niet normaal....ook eet ze geen brokjes daar haalt ze de neus voor op...wat mijn moeder eet eet zij ook niet te geloven wat een appart beest.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "zijn alle chihuahua zo actief ???" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?