Naja, laten we het zo zeggen, mijn moeder die heeft altijd gezegd, 1 hond is voldoende, dat was dus ons oudje. Naja uiteindelijk is Andor erbij gekomen. En ze heeft dus wel gezegd, deze hond van haar is de laatste van haar, omdat ze gewoon te weinig tijd heeft voor de hond, ik doe alles met de hond zeg maar, omdat mijn moeder teveel werkt. Dus eigenlijks heb ik nu al 2 honden. Wel heeft ze gezegd dat als ons oudje overleden is ik er een hond bij mag, waarschijnlijk.
Conclusie, ze staat er zeker weten niet om te springen, en daardoor remt ze me nu ook nog een beetje, dat is ideaal, want anders had ik nu ook al in de auto gezeten. Maar zij heeft de autopapieren, ik heb wel een sleutel, maar zonder papieren ga ik niet op pad natuurlijk. Dus denk ook zeker weten dat nu ze me zo dromerig rond ziet lopen ik die papieren niet in handen krijg
En tja, ondanks dat mijn moeder niet veel thuis is moet ik toch rekening houden met mijn mams, en ik weet dat mijn mams het liever niet heeft. En daar moet ik respect voor hebben, hoe moeilijk het ook is, en hoeveel stille hints ik nu per ongeluk ook al doe tegen mijn mams. Denk dat me ma gek word hier van die vervelende dochter van d'r.