Hallo allemaal,
ik heb echt een beetje raad nodig, ben bijna op.
Een 6 weken geleden is onze hond geopereerd aan zijn rug, een soort van hernia. Een zware operatie, zeker voor een hond van 6 maanden oud.
Hij heeft geen pijn meer, dit is voor ons het belangrijkste, dit had hij voor de operatie wel.
Daarom dat we echt alles willen doen om hem te helpen.
Maar hij loopt nog steeds niet.
Ik doe elke 2 uur oefeningen met zijn achterpoten om deze te versterken. En vanaf deze week gaan we ook zwemmen met hem.
Hij heeft gevoel in zijn achterpotenen, kan er op steunen als we hem rechthouden, maar hij gebruikt ze niet.
Hopelijk komt alles goed met hem en kan hij in de toekomst terug lopen, we doen er alles aan om dit te doen. Maar we weten ook dat de kans erin zit dat het niet goed kan komen. We moeten dus een beslissing maken!
Als, na alles wat we hebben geprobeerd, hij niet stapt, dus hem een rolstoel geven of afscheid nemen.
Ben echt teneinde raad, zit dag in en dag uit met dit dilemma. Mentaal is de behandeling zeer zwaar.
Ook in het achterhoofd houdend dat wij een jong koppel zijn en alles voor onze hond overhebben, we ook kinderen willen en nog zoveel meer.
De hond is nog maar 6 maanden, hij heeft al te veel meegemaakt voor zijn leeftijd en heeft nog een heel leven voor zich. Aan ons om te beslissen hoe dit gaat, dit maakt het zo zwaar. Wetend dat zijn leven in onze handen valt.
Heeft er iemand ervaring met een hond in een rolstoel. Wil me echt helemaal informeren.
Ik vraag om raad.
Alvast bedankt
Mops


