Zijn er bij jullie veel plekken in de buurt waar de honden los kunnen?

66 reacties · pagina 3 van 3

Mieke ft. Dhayla

9 juli 2011, 16:03

Er is hier genoeg plek om les te lopen.
Binnen 3 minuten lopen ben je in een (groot) park waar honden overal los mogen, er is ook een hondenstrandje. Als ik de andere kant op ga kom je bij weilanden, hier lopen ook vaak genoeg honden los. Weet alleen niet zeker of het hier mag.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zijn er bij jullie veel plekken in de buurt waar de honden los kunnen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Golden Girls

9 juli 2011, 16:05

Ik woon in een dorp, dus Tara loopt bij mij eigenlijk altijd los.
Heel veel mogelijkheden hier :-D

.

9 juli 2011, 16:07

bij ons in het dorp zijn er wat kleine losloop veldjes en een 1 park waar gedoogd wordt dat je hond losloopt mits je de uitwerpselen opruimt en je hond zich netjes gedraagd en geen overlast bezorgd aan de fietsers. Verder woon ik op 30 minuten van de veluwe af :-) dus bos genoeg voor Dusty om in rond te rennen :-)

Hope & Rambo

9 juli 2011, 16:40

Bij in dde buurt is er maar 1 klein losloop veldje en ook nog zonder een hek erom :'(
vind ik erg jammer want laat ze graag los lopen!

Shawna & Nala

9 juli 2011, 16:53

Één veld hier, waar ze officieel niet eens mogen lopen. Dus nee, heel weinig.

Lise met Ruby, Naïn & Qalvin

9 juli 2011, 19:29

Op 2 minuutjes stappen van mijn huis, is er een dreef waar honden los mogen lopen. Aan het einde van die dreef is er een heeeel groot veld voor de honden. Alleen is er nu momenteel een stuk omheind omdat ze daaar nieuw gras gezaaid hebben. Lady zwemt ook graag, dus gaan we soms met haar naar de Schorre, daar is een heel groot meer waar honden in mogen.

Ik woon wel in Belgie. Woont er ng iemand in Belgie??

* tuGba & SantiaGo (L)*

9 juli 2011, 20:00


Onze tuin grenst aan een grote grasveld, maar het is alleen maar aan één kant omheind, omdat daar bussen rijden. Daar laat ik hem zelden los. Ik laat hem meestal uit in het bos, dat is zo'n 5 minuten lopen vanaf huis. Het bos is ook niet omheind, maar Sunny luistert gelukkig wel als ik hem roep (in tegenstelling tot het grasveld), dus daar mag hij wel los. Het bos is groot, want je kunt ook na drie kwartier tussenpaadjes nemen en dan kom je terecht in een ander groot bos.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zijn er bij jullie veel plekken in de buurt waar de honden los kunnen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^