Sinds zaterdag hebben wij onze pup. Vanaf het begin af aan geleerd in de bench te slapen zowel overdag als in de nacht. Overdag zoekt ze ook echt de bench zelf op om te gaan slapen. Ze vindt het een prima plek en ligt er ook graag.
's Avonds en 's nachts is alleen nog erg wennen. 's Avonds na het laatste rondje loopt ze zelf de bench al in om te gaan slapen. We doen het deurtje dicht en gaan zelf slapen. De eerste drie avonden werd ze wakker, ging ze piepen, lieten we haar naar buiten en moest ze plassen/poepen. Daarna was het wel moeilijk om haar weer in slaap te krijgen in de bench. Ze begint wild te worden, wil spelen, loopt te happen men hand en wil dolgraag eruit. Sommige avonden heb ik wel tot een uur bij de bench gezeten om haar rustig te krijgen en ze slaapt. Daarna kan ik zelf pas mijn bed weer in. Als ik dat niet doe, blaft en piept ze de hele boel bij elkaar.
Overdag oefenen we wel eens met de bench dicht doen en dan mag ze van mij te keer gaan wat ze wilt, vaak is het met 5 min / kwartier over en gaat ze slapen, maar ik kan het niet maken om 's nachts de hond om 1 uur, 3 uur, 5 uur en 6 uur een kwartier te laten blaffen tegenover men buren.
Gisteravond ging het heel goed, heeft ze doorgeslapen van half 12 tot half 6. Maar vannacht was het weer hopeloos. En nu heeft ze het ook voor elkaar dat ze 's nachts niet meer hoeft te plassen/poepen, maar gewoon de bench uit wil en dit duidelijk maakt door de piepen, blaffe en janken. Ik weet niet zo goed wat ik hier mee moet. Overdag kan ik rustig een half uur weg gaan en blijft ze gewoon stil. Ook wanneer ik ga douchen, in de keuken ben enzovoorts, blijft ze gewoon rustig slapen. Maar 's nachts lijkt het wel gewoon te lang. Wat kan ik hier mee?



2 doggies
een t-shirt die je hebt gedragen zou ik er 's nachts ook inleggen, dat ruikt vertrouwd




