wie wil er gezellig samen wandelen? amsterdam zuidoost

1 reactie

yvonne (gast)

26 februari 2011, 08:02

Ik ben op zoek naar mensen uit de omgeving -amsterdam zuidoost- die het leuk lijkt samen te gaan wandelen met de honden. Ik heb zelf een Boerboel (met een snufje stafford van mamas kant) pup van 6 maanden oud.
Gentle is een hele lieve hond die denkt dat iedereen zijn beste vriend is maar hij is natuurlijk wel al behoorlijk groot en lomp.
Voor hem is het dus het leukste met andere grote honden te spelen.
wie o wie lijkt het wel wat?
ik ben sowieso na school van mijn kinderen op het hondenstrand bj gaasperplas, dan loop ik vanuit school meteen door. maar het is nu altijd erg stil om die tijd.
we kunnen dus wandelen bij gaasperplas, maar ook diemerbos is prima te doen, of lekker de riethoek in of naar het bijlmerpark.
wie lijkt het wel gezellig, en heeft een hond die niet zo omver gegooid wordt door gentle

Lijkt het je wel leuk, stuur me dan even een berichtje!
groetjes
yvonne en gezin, en pootje van gentle

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wie wil er gezellig samen wandelen? amsterdam zuidoost" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

15 mei 2011, 21:36

Ik woon ook in Amsterdam zuidoost. :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wie wil er gezellig samen wandelen? amsterdam zuidoost" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^