Wie hebben er hier allemaal ervaring met gescheurde spieren in de achterpoten?
Welke spieren waren gescheurd? en hoe is dat opgelost ( welke operatie, en welke methode )
Wat hebben jullie verder gedaan ter verlichting van de hond, tot de operatie, en hoe was het herstel?
Ik zat gisterenavond bij de dierenarts,want wreck heeft wat gescheurd, heb nu pijnstilling en maandag morgen gaan we naar de specialist die precies gaat zeggen wat er allemaal is gescheurd, Ook worden er morgen foto's gemaakt.
Dit was al voor ik hem uit het asiel haalde, maar komt nu pas naar boven.
Hij is nog te dun voor een narcose, dus we gaan nu eerst kijken hoe hij zo snel mogelijk kan aansterken, en tot die tijd even iets anders verzinnen..
Wat zijn jullie ervaringen?



3 doggies











Bij mijn hond, nu bijna 9, is dat ook geconstateerd, vorig jaar dacht ik ook aan opereren, maar ben toen via via bij die fysio terecht gekomen. Opereren zag ik niet zitten omdat ik dan bang was dat de andere knie overbelast zou worden en ik wist dat die knie ook niet goed was. Daarnaast heeft ze spondylose/atrose... Bij die fysio heeft ze intensief therapie gehad in de aquatrainer en het werk echt. Door het water hebben ze weinig weerstand en hebben ze weinig last. Je bouwt het langzaam op. Ook zei de fysio, mocht toch een operatie nodig blijken te zijn, dan heeft ze door die aquatrainer toch al spieren opgebouwd, zodat het revalideren ook makkelijker/beter zal gaan.