lekker wandelen met hondje uit asiel

8 reacties

anais/dogs (gast)

23 januari 2011, 18:46

hallo allemaal...
mijn moeder werkt in het asiel van eidhoven en er zat een heel lief hondje, die hebben we vandaag mee naar het bos genomen samen moet onze 2 honden... O-) ze vond het geweldig(hondje uit asiel,onze honden natuurlijk ook) ze heet dusty en is een kruising beagle.. toen we haar weer terug brachten was het wel zielig, ze wilde haar hok niet meer in maarja dinsdag word ze opgehaald door haar nieuwe baasje :-D
ik ben helaas vergeten foto's te maken... :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "lekker wandelen met hondje uit asiel " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

team Shadow

23 januari 2011, 18:50

wat leuk, daar zal dusty wel blij mee zijn geweest :-D

Sasch&de 2 idioten ^.^

23 januari 2011, 18:51

Fantastisch dat jullie haar ff mee op pad hebben genomen ! Ze heeft zelf nog geen flauw benul dat ze een nieuw baasje heeft en zal wel gedacht hebben; neeej niet meer in dat hok..
Maar nog 2 nachtjes voor haar en ze zal vast nog veel vaker in het bos rondrennen. :-D
Maar top dat jullie haar even een mooie dag hebben gegund!

anais ~ filou&kajou

23 januari 2011, 18:54

ja ze gaat naar nieuwe baasje die al met pensioen zijn en die veel met haar gaan wandelen O-)
ze had een tijdje geleden al een nieuw baasje maar die brachten haar na een week al terug omdat ze met een ander hond moet (vroeger in een roedel van 6 honden geleefd). en die mensen wilde ook niet met haar op training dus hebben ze haar maar terug gebracht echt super zielig :'(

Sasch&de 2 idioten ^.^

23 januari 2011, 19:07

Soms wordt de makkelijkste weg gekozen.. Hoe triest ook.
Maar zo te horen heeft haar nieuwe baasje veel tijd, en kan zij lekker buiten tieren

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "lekker wandelen met hondje uit asiel " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^