Hoe slapen op slaapkamer in bench afbouwen en wanneer?.

4 reacties

Kimberly

17 januari 2011, 16:10

Zie mijn vorig onderwerp.

Wij hebben het advies opgevolgd om onze pup in een bench in de slaapkamer te nemen.

We hebben hem sinds vrijdag en hij heeft nu 1 nacht in z'n bench bij ons in de slaapkamer geslapen.
Hij is nu 3 en halve maand oud.

Wanneer moeten wij beginnen met het afbouwen en hoe.

Ons doel is hem in zijn bench beneden te laten slapen in de woonkamer.

En gebruiken jullie alleen bench of ook zijn mandje erbij.

Groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe slapen op slaapkamer in bench afbouwen en wanneer?." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Kimberly schreef het onderwerp

17 januari 2011, 16:13

Wij laten hem snachts in de bench bij ons slapen. Maar hoe moet ik dat nou doen als ik ga werken?. Ik ga nl om half 7 weg. Moet ik hem dan weer in de bench doen opnieuw op slaapkamer zetten en hem daar laten zitten tot baas wakker is. Of moet ik hem voor die tijd beneden laten zitten en hem vervolgens in de bench doen of los laten lopen?. Leert hij anders niet van waar baasje is ben ik?.

Senna

17 januari 2011, 16:18

Het verschuiven hebben wij gedaan elke dag een metertje verder naar de gewenste plek, ik zou de bench gewoon op de plek laten staan waar deze snachts ook staat als je weggaat, maar het is wel belangrijk dat je het alleen leren zijn in de bench opbouwt. Leg er een kleed overheen zodat het een holletje word dan voelt je hond zich een stuk veiliger

Succes :-)

•• Ellun en Evi ••

17 januari 2011, 16:22

Bij ons hebben ze nooit op de slaapkamer geslapen... In de bench, op de plaats waar ze 'later' ook moeten slapen... En Noa ligt nog steeds in de bench.. Luca heeft d'r kussen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hoe slapen op slaapkamer in bench afbouwen en wanneer?." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^