het hoogtepunt van Quinty haar dag is.......

7 reacties

marion

22 december 2010, 17:12

EENDJES VOEREN!!!!
nou ja...het vrouwtje voert de eendjes en Quinty vind het allemaal even prachtig ;-)
elke dag gaan we saampies gewapend met een volle zak met brood naar de sloot en als ze ons zien aankomen komen ze al naar de kant gewaggeld
Quinty bekijkt het elke dag weer met grote ogen en tuurlijk valt er wel eens een stukje naast de zak ;-)
zal morgen proberen eraan te denken mn fototoestel mee te nemen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "het hoogtepunt van Quinty haar dag is......." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sherilyn en Jazzy

22 december 2010, 17:13 3 doggies

fijn dat je het zo leuk vind, maar je moet er niet achteraan rennen hoor. Alleen op een afstandje bekijken ;-)

een lebber van Jazzy en doe de groetjes aan Mandy ;-)

marion schreef het onderwerp

22 december 2010, 17:16

ik mag daar niet los hoor Jazzy want het vrouwtje is bang dat ik ze zoooo leuk vind dat ik de sloot in wil en onder het ijs terechtkom snappie ;-)

enne je hebt de groetjes terug van Mandy die hoopt dat het snel zomer is en we dan met jou gaan......ZWEMMEN!!!!!

Evelien & Midas

22 december 2010, 17:48 3 doggies

haha wat leuk zeg!
ben erg benieuwd naar de foto's ;-)

corrie koopman

22 december 2010, 17:55 3 doggies

Wat leuk.Ik ben benieuwd naar de foto's :-)

Japjes

22 december 2010, 18:53 3 doggies

leuk zeg :-D

Ilja & ***Sterre**

22 december 2010, 19:12 3 doggies

Sterre vind het ook leuk als we de vogels op de route voeren... ;-)

Het liefst steelt ze het brood als ze de kans krijgt...
De zaadjes vind ze wat minder...
De vetbollen komt ze mijn aangeven als die op de grond gevallen zijn.. ;-)

Vogels zitten als op ons te wachten 's morgens.. ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "het hoogtepunt van Quinty haar dag is......." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^