Sneeuw! sneeuw! sneeuw!!

34 reacties · pagina 2 van 2

viv

23 december 2010, 12:50

Dag Kynai, die baasje met hun flits ding ook altijd, mijn grote baas ook, dan is het zoran zit zoran blijf, zoran let op baaaaaas!!!!! wat heb ik aan die plaatjes, ik wil spelen, en mijn poep krijgt koud, en dat is niet fijn,
poot zoran

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Sneeuw! sneeuw! sneeuw!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

kimberley,Mikey&Diva

23 december 2010, 13:09

hoi ik vind sneeuw helemaal geweldig!! lekker spelen met mijn baasje (ze is 13 jaar oud) en haar zusje. alleen haar moeder vind er niks aan. als ik buiten kom het eerste wat ik doe is snuffelen aan de sneeuw dan zit ik helemaal onder. als we aan het wandelen zijn verdrink ik bijna in de sneeuw. en dan roept de moeder ons om naar binnen te gaan en dan willen me baasje haar zusje en ik nog lang niet naar binnen. het s'avonds vind ik het ook wel leker om tegen de haard aan te liggen.

groetjes

Saskia & Kyra

23 december 2010, 15:50

Hier is nog een foto waarop je kunt zien dat Kyra gek is op sneeuw. Deze foto is genomen toen ze net lekker door de sneeuw gerend had.

Kelvin, Monique en Kira & Mila

23 december 2010, 16:06



Mila kan gewoon niet ophouden met het snuffelen onder de sneeuw, ze heeft momenteel meer weg van een sneeuwschuiver als een hond..

Kira huppelt en springt maar rond, en vooral afgelopen vrijdag tijdens de sneeuwstorm


werdt het zelfs Mila te bar, en begon ze achter muurtjes, bankjes en vuilnisbakken te schuilen :-D
Dat was zo'n komisch gezicht..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Sneeuw! sneeuw! sneeuw!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^