Claudia (gast)
Hallo Allemaal,
Ik lees hier al een tijdje mee maar nog nooit zelf wat gepost.
Nu heb ik toch eens een vraag die ik jullie graag wil voorleggen.
Ik heb een pup van bijna 13 weken. Tot voor 2 dagen terug ging het perfect met hem (heb zelfs heel hard lopen roepen dat ik de perfecte pup heb..hahaha).
De nachten gingen van dag 1 af aan (heb hem met 7,5 week gekregen)al goed. Hij liet me de nachten doorslapen. Ook de bench vond (en vind) hij geen probleem.
Echter, nu sinds 2 dagen maakt hij me rond een uur of 4:00 wakker. Omdat dit vreemd voor me was ben ik wel met hem naar buiten gegaan en moest hij ook meteen poepen (en uiteraard ook meteen plassen). Als ik dan weer het huis in ging, hij terug de bench in ging hij meteen weer slapen en kon ik mijn schoonheidsslaapje ook verder afmaken.
Heeft iemand ditzelfde misschien meegemaakt? Of weet iemand waar dit eventueel door kan komen?
Hij krijgt nog 4 maal per dag eten om 8, 12, 16 en 20 uur. 2x daags RC en 2x daags 1,5 rodihamburger. Heb dit advies zo meegehad van de fokker. Weet dat vele van jullie het hier niet mee 'eens'zijn, maar daar gaat het hier dan ook niet om.
Iemand ervaring of tips?

